Kurtaj

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine27 tarafından oluşturulan Kurtaj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,677 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kurtaj
Konbuyu başlatan Emine27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebişimin annesiyim
Kizlar benim bebeğim 13 haftalık 7 haftalıkken karnımda ölmuş şimdi kürtaj olucam devlet Hastanesi'nde kürtaj olan varmı
Birde kürtaj nasıl bir his olan varsa yazabilir mi
Geçmiş olsun canım aynı şeyi bende yaşadım benimde bebeğim 7 haftalikken karnımda ölmüş 8.haftada kürtaj olmak zorunda kaldım bide kürtaj anında uyutuluyorsun bisey hissetmiyorsun canım tabi bende korktum ama sonrasında da bi skıntı yaşamadım ben

Hacer keten

Kayıtlı Üye
rank
Özeldeki dr hemn amaliyathaneye geçelim 15 dk sürer kalkarsın dedi devlette ilaçla önce kanama başlatalım böyle daha saglıklı dedi

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim bebeğim 13 haftalık 7 haftalıkken karnımda ölmuş şimdi kürtaj olucam devlet Hastanesi'nde kürtaj olan varmı
Bn 12.5 hamileydim özelde kürtaj oldum bayiltarak kürtaj yaptı doktor gözlerimi actgmda herşey bitmişti bişey hissetmedm ama çok kötü üşüme titreme. Aynı doğumdan sonra oldgu gibi

Ecrinimbenimherseyim.

Kayıtlı Üye
rank
Bence devlete kürtaj olma anestezi uygulamıyor lar o yüzden psikolojik men yipranabilirsin bende 12 haftalık Kürtaj olmak zorunda kaldım devwlt anestezi uygulamaiyoruz dediği için mecbur özel gittim

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Ben olmuştum canım ama özelde oldum genel anestezi ile hissetmedim devlette nasıl bilmiyorum kürtajdan sonra 1 hafta karnım acısı kasıklarım ağrıdı yürürken falan garip bi his değişk Allah tekrardan nasip eder ben şimdi 9 aylık hamileyim gelmesini bekliyorum

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba benimde aynı öyke oldu kürtaj artık vakumlu yöntemle alınıyor korkma bende cok korktum ama 5 at sonra tekrar gebe kaldım seni uyutuyorlar 30 dakka falan sürüyo sonra acılıyorsun evine gidiyorsun

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canm Bnde devlette 12 haftalık en kürtaj oldum bni hiç bayıltmadılar o acıyı çok çektim doğum kolay diyebilirim bebeği aldıktan sonra oracıkta bayılmıştdm Bn hala unutamıyorum 12 haftalık hamilm şimdi aynı korkuları hala yaşıyorum
Kürtaj zaten kötü bir duygu birde bayıltmadan hiç tahmin etmemiştim 😔

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun bende olmuşum çok zor valla ben bilseydim bayıtmadan asla bırakmazdım ben canlı canlı oldum öldüm öldüm dirildim sen izin verme aklın başındayken yapsınlar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun bende olmuşum çok zor valla ben bilseydim bayıtmadan asla bırakmazdım ben canlı canlı oldum öldüm öldüm dirildim sen izin verme aklın başındayken yapsınlar seni bayıltıp öyle yapsınlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar