Sorum var Kurtaj

• Konbuyu başlatan Aybike mert
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aybike mert tarafından oluşturulan Kurtaj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,076 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kurtaj
Konbuyu başlatan Aybike mert
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bir melek annesi 🧚

Damla ipek

Kayıtlı Üye
rank
Nolur kürtaj olanlar yazsın bana çok korkuyorum nasıl işlem yapıyorlar korkuyorum
10 haftalıkken kalbi durmuştu cnm özele gittim ultrason da görmeye öyle öğrendim hemen yatış verdiler gece yattım hemşireler 2 veya 3 kere alttan ilaç kattılar bna kanlassin diye öğlene doğru kürtaja aldılar ama bn geceden öğlene kadar ağladım kürtaja yattığım zaman öyle bir ağladım ki o an ayaklarımı açıp oraya yattığımda çok kötü bi duygu Rabbım kimseye yaşatmasın şuan bile durduramıyorum göz yaşlarımı anestezi verdiler bayilmadim şaşırdılar doktorlar bidaha verdiler ondan sonrasını hatırlamıyorum uyandığımda agliyodum en az 10 gün üstüm den atamadım sabah öğle akşam her çocuk gördüğüm de hıçkıra hıçkıra ağladım Rabbım yardım ediyo ama şuan 8 aylik gebeyim inşallah sağ salim kucağıma alırım biraz uzun oldu ama hem ağladım hem yazdım kusura bakma

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Nolur kürtaj olanlar yazsın bana çok korkuyorum nasıl işlem yapıyorlar korkuyorum
Zor bir süreç rabbim bidahs yaşatmasın ilk alttan ilaç veriliyor rahim ağzı açılsın diye sanırım sonra uyutup alıyorlar bi süre acı hissetmiyorsun sonra eve gidince ağrın olıyır yavaş yavaş toparlıyorsun😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ilkinde hemen atlarım ams ikincisinde baya piskoleşim bozuldu sürekli ağlıyordum kemdımi sucladım
Benimde öyle oldu biri zaten 5 haftalıkken kendi düştü diğeri ise 12 haftalıkken çok zor bebeğimi alıp eve getirdim ve gömdük izin vermedim parçalamalqrınq😔

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar evet zor bir durum ama Arkadaşı baya korkutmuşsunuz o psikolojiyle girerse çok zor olur herşey Allahtan kimse evladına kıymak istemez ama bazen istemesekte bazı şeyleri yaşıyoruz Allah kolaylık versin 🥺

Melikee

Kayıtlı Üye
rank

alya

Kayıtlı Üye
rank
Bu mesajı görünce tüylerim ürperiyor benim başın sağolsun canım gece 12 den sonra hiç birşey yeme seni tek odaya alıyorlar hemşireler seninle ilgileniyor bazı imzalar atılıyor hiç birşey hissetmiyorsun ben ağlayarak uyanmıştım 😭
😥😥😥 Başın sağolsun İnan çok üzüldüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım ya 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar