Kürtajdan sonra ne zmn hamile kaldınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Kürtajdan sonra ne zmn hamile kaldınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 724 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kürtajdan sonra ne zmn hamile kaldınız
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek.
Kızlar kürtajdan kaç ay sonra hamile kaldınız sağlıklı bir gebelik oldu mu
Benim ikinci hamileligimden önceki bebeğimi kaybettim ve kürtaj oldum 2018 de olmuştum bana doktor 6 ay sonra hamile kalabilirsin demişti ama ben kendimi hazır hissetmiyordum korkuyordum yine aynı şeyi yaşayacağım diye tam 2 yıl sonra hamile kaldım hatta sürpriz oldu

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Hiç yaşamadım ama 3 ay diyor Doktorlar bazıları da hemen olabilir diyor doktoruna

Benim ikinci hamileligimden önceki bebeğimi kaybettim ve kürtaj oldum 2018 de olmuştum bana doktor 6 ay sonra hamile kalabilirsin demişti ama ben kendimi hazır hissetmiyordum korkuyordum yine aynı şeyi yaşayacağım diye tam 2 yıl sonra hamile kaldım hatta sürpriz oldu
Hmm bende rahimde perde var doktor 2. De sıkıntı olursa aldır dedi geçen sene düşük bu sene de kürtaj oldum korkum çok perdeyi aldırmam lazım muane olduktan sonra

Melek.

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kürtajdan kaç ay sonra hamile kaldınız sağlıklı bir gebelik oldu mu
Benim 8 haftalık falandı sanırım kesesi falan oluşmadı. Kürtaj oldum nisanda.. Ağustosta hamile kaldım. Şükür iyi 28 haftalık şimdi. Ama tabi gebeliğin haftasına göre süre söylüyor doktor.. 2 3 ay demişti sanırım bize.. Daha büyük bi bebek kaybederseniz toparlanma süreci daha uzun olur sanırım.. Allah yardımcınız olsun 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm bende rahimde perde var doktor 2. De sıkıntı olursa aldır dedi geçen sene düşük bu sene de kürtaj oldum korkum çok perdeyi aldırmam lazım muane olduktan sonra
Bi arkadaşımda düşük yaptı perde varmış. Ameliyat oldu. Kaç ay sonra hamile kaldı tam hatırlamıyorum ama ameliyat olduğu için dikişler açılmasın diye zorunlu sezeryan oldu..

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Benim 8 haftalık falandı sanırım kesesi falan oluşmadı. Kürtaj oldum nisanda.. Ağustosta hamile kaldım. Şükür iyi 28 haftalık şimdi. Ama tabi gebeliğin haftasına göre süre söylüyor doktor.. 2 3 ay demişti sanırım bize.. Daha büyük bi bebek kaybederseniz toparlanma süreci daha uzun olur sanırım.. Allah yardımcınız olsun 🙏

Bi arkadaşımda düşük yaptı perde varmış. Ameliyat oldu. Kaç ay sonra hamile kaldı tam hatırlamıyorum ama ameliyat olduğu için dikişler açılmasın diye zorunlu sezeryan oldu..
Amanin dikiş mi🥺

Zeynep hanim betaniz artışı nasldi ki 8 haftada sonra kürtaj olmus
Valla canım geç döllenme dedi başta 8 haftalıktım yeni kalp sesini duydum oda çok az yani 1 ay sonra gel dedi 1 ay doldu kanamam oldu kalbi durmuş beta hcg de düşük oluyordu doktora göre iyidi ama hcg bana göre düşüktü oğlum ki gibi değildi

Tüm sayfalar yüklendi.