Kusarken kan gelmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Türkan tarafından oluşturulan Kusarken kan gelmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 947 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusarken kan gelmesi
Konbuyu başlatan Türkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Türkan

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
meraba arkadaşlar 18 haftalık hamileyim bu sabah kalktıgımda mutfaga girdim migdem bulandı hic bişey yememiştim cok az acı su ve cok az tükürünce kan geldi acil bi durum mudur bu korkuyorum ilk kez böyle oldu

E

Edali

Guest
Selam geçmiş olsun 8 aylık hamileyim o.kadar kusmayla geçiriyorum ki anlataamm halen devam ediyor hele açken kusunca boğaz tahriş oluyor bende de çok oluyor zaten sabahları safran çıktığı için illaki boğaz da ağrı ve kanama olabiliyor

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hemen korkma hamilelikte gastrit kaynaklı olabilir ağız icinde yara veya dış etinden de gelmiş olabilir tekrarlarsa doktoruna görün

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Hemen korkma hamilelikte gastrit kaynaklı olabilir ağız icinde yara veya dış etinden de gelmiş olabilir tekrarlarsa doktoruna görün
zaten ilkez oldu ve tükürünce geldi az bişey normalde gelmiyo ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

migdem de zaten kötü yanıyo sürekli 😔

Son düzenleme:

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
meraba arkadaşlar 18 haftalık hamileyim bu sabah kalktıgımda mutfaga girdim migdem bulandı hic bişey yememiştim cok az acı su ve cok az tükürünce kan geldi acil bi durum mudur bu korkuyorum ilk kez böyle oldu
Kusarken yemek borunuz tahriş olmuştur büyük ihtimalle eğer cok fazla degilse sorun olmaz

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Kusarken yemek borunuz tahriş olmuştur büyük ihtimalle eğer cok fazla degilse sorun olmaz
Yok çok degildi cokta kusmadım ama geceden sabaha kadar migdem yandı kavruldu insan herşeyden şüphe duyuyor

Selam geçmiş olsun 8 aylık hamileyim o.kadar kusmayla geçiriyorum ki anlataamm halen devam ediyor hele açken kusunca boğaz tahriş oluyor bende de çok oluyor zaten sabahları safran çıktığı için illaki boğaz da ağrı ve kanama olabiliyor
Benim baya azaldı şükür canım ama sabahları bulantı oluyor migdem cok kötü yanma falan

Benim baya azaldı şükür canım ama sabahları bulantı oluyor migdem cok kötü yanma falan

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar