Kusmalar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Kutluay tarafından oluşturulan Kusmalar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 412 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kusmalar
Konbuyu başlatan Kutluay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Kutluay

Kayıtlı Üye
rank
Hamisler bugun itibariyle 40.günum bitti hamdolsun bebegin iyi basina grlrn varmi tsk ederim

Anne sütu bazen yetwrli olmuyor bende sma mama nedem dir burindan kusmalar var.
Sütümu veriyourm mama veriyorum uyku daliyor gazini alinca 1 saat sonra cirpiniyor ya agizdam yada burundan kusuyor basina gelen varmi acaba mamadan dolayimisir.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hamisler bugun itibariyle 40.günum bitti hamdolsun bebegin iyi basina grlrn varmi tsk ederim

Anne sütu bazen yetwrli olmuyor bende sma mama nedem dir burindan kusmalar var.
Sütümu veriyourm mama veriyorum uyku daliyor gazini alinca 1 saat sonra cirpiniyor ya agizdam yada burundan kusuyor basina gelen varmi acaba mamadan dolayimisir.
Kuzum mamayi çok mu veriyorsun acaba

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Once anne sutu yetmezse belli sure sonra yetmiyor anliyorum sonra mama veriyorum acil durumlarda
Anladım kuzum çok yediği için genelde bebekler doyduğu için kusar fazlasını Star derler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladım kuzum çok yediği için genelde bebekler doyduğu için kusar fazlasını Star derler
Fazlasını atar derler yazicaktim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.