Lahana

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hanmtutenk tarafından oluşturulan Lahana başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,207 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lahana
Konbuyu başlatan Hanmtutenk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Selâm aleyküm.
Ben çiğ lahana tuzlayıp yedim internetten baktım hamilelikte erken doğuma, düşüğe, yada bebeğin ölümüne sebep olabilir yazıyor. Tecrübeli olan anneler var mı

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Selâm aleyküm.
Ben çiğ lahana tuzlayıp yedim internetten baktım hamilelikte erken doğuma, düşüğe, yada bebeğin ölümüne sebep olabilir yazıyor. Tecrübeli olan anneler var mı
Cnm bu defalık yediysen korkulacak bir şey yok interney herşeyi abartir.. senden bundan böyle yemezsin olur biter

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Selâm aleyküm.
Aslında olan o değil ve sadece lahana içinde geçerli değil çünkü çiğ , iyi yikanmamış sebzeler , meyveler,etler tüketildiği taktirde toksoplazma bulaşma ihtimali oluyor çünkü yetiştikleri yer toprak ve bir çok hayvan ister istemez dışkisini yapıyor yada üzerine basıyor.bu yüzden internette oyle yazıyor yediğin sevze meyve iyice yıkarsan bir sorun olmaz.

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Korkma cnm kaç haftaliksin
29+5
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında olan o değil ve sadece lahana içinde geçerli değil çünkü çiğ , iyi yikanmamış sebzeler , meyveler,etler tüketildiği taktirde toksoplazma bulaşma ihtimali oluyor çünkü yetiştikleri yer toprak ve bir çok hayvan ister istemez dışkisini yapıyor yada üzerine basıyor.bu yüzden internette oyle yazıyor yediğin sevze meyve iyice yıkarsan bir sorun olm🤍😊

Tüm sayfalar yüklendi.