Sorum var Lahusalik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Lahusalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 357 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lahusalik
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek47

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 3 gun once normal dogum yaptim iki gundur normal kananam vardi suan kahverengi ve yesilimsi bi akintim geliyor bu normalmi
Bende normal doğum yaptım kahverengimsi akıntı son akıntılarda oldu doktor normal dedi ama yeşilimsi akıntım olmadı acaba enfeksiyon mu oldu bence dokttora bir sor riske atma hiç olmadı sağlık ocağı doktoruna sor 🤗

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
3 günde çok erken böyle olması enfeksiyon olabilir muane olmanı tavsiye ederim bide dikişlerlerin varsa hiç ihmal etme
Evet dikislerim var pazartesi gunu saglik ocagina gidicez bi ordaki doktora soylerim eger o anlamazsa kadin dogum acile giderim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum doktora danıştinmi peki
Yok danismadim bi size sorayim dedim eger normalse gitmiycektim bile doktora

Kuzum doktora danıştinmi peki
Bende normal doğum yaptım kahverengimsi akıntı son akıntılarda oldu doktor normal dedi ama yeşilimsi akıntım olmadı acaba enfeksiyon mu oldu bence dokttora bir sor riske atma hiç olmadı sağlık ocağı doktoruna sor 🤗
Son akintilarin ne zaman olmustu

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet dikislerim var pazartesi gunu saglik ocagina gidicez bi ordaki doktora soylerim eger o anlamazsa kadin dogum acile giderim

Son akintilarin ne zaman olmustu
Anladım kuzum doktora da danış bence

Dilek47

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 3 gun once normal dogum yaptim iki gundur normal kananam vardi suan kahverengi ve yesilimsi bi akintim geliyor bu normalmi
Geçmiş olsun canım kanaman çok erken bitmiş lekenme normal ama yeşil akıntı enfeksiyon oluşmuş olabilir

3 günde çok erken böyle olması enfeksiyon olabilir muane olmanı tavsiye ederim bide dikişlerlerin varsa hiç ihmal etme
Aynen katılıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar