Lanet korona 27 haftalık hamileyim korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Chanel tarafından oluşturulan Lanet korona 27 haftalık hamileyim korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,256 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lanet korona 27 haftalık hamileyim korkuyorum
Konbuyu başlatan Chanel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Duygu1990

Chanel

Kayıtlı Üye
rank
Aralıkta bende oldum çok şükür ağır geçirmedim. Tat ve koku gidince anladım. Öksürük artmıştı. Boğaz pastil parol bide 1000 lik antibiyotik kullandım doktorun bilgisiyle. Doktoruma haber verdim. Kan sulandırıcı oksapar 4000 iğne al 10 gün kullan dedi. Korona olan hamilenin ne olur olmaz diye kullanması gerekiyormuş. Dışarı çıkamadığım için netten izleyip kendim göbeğimden vurdum iğneyi. Ihlamur meyve vs.. Beslenmene dikkat et canım 🤗 geçmiş olsun 🙏
Yaa kan sulandırıcı he yarın bende gideyim hemen doktora teşekkürler ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne kadar sürdü geri gelmesi tat ve koku kaybın

Melek.

Kayıtlı Üye
rank

Ne kadar sürdü geri gelmesi tat ve koku kaybın
Evet kan sulandırıcı sor lütfen.. 🙏
3 buçuk ay oldu. 1- 2 gündür hafif hafif geliyor gibi.. Bi arkadaşımın 7 ayda gelmemişti daha.. Kardeşimin 1 haftada geldi.. Hiç belli olmuyor sanırım

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Sonunda bize de geldi bu lanet tat ve koku alamıyorum korkuyorum kızıma bişey olur mu bogaz enfeksiyon ve tat koku şikayetim oldu cocukta etkilenir mi ya parol kullanıyorum bitek yasayan varmı bilgi verirmisiniz n2 zaman düzelir bu
Bende yasadm gebelkte hcbsey olmadi belirtim ble yoktu

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Sonunda bize de geldi bu lanet tat ve koku alamıyorum korkuyorum kızıma bişey olur mu bogaz enfeksiyon ve tat koku şikayetim oldu cocukta etkilenir mi ya parol kullanıyorum bitek yasayan varmı bilgi verirmisiniz n2 zaman düzelir bu
Geçmiş olsun allah acil sifalar versin

Duygu1990

Kayıtlı Üye
rank
Kekik iç c vitamini ve bol sıvı tüket varsa kuşburnu çayı iç bizim burda kadın sezeryan doğurdu hamileyken Cavit olmuş bebekte anne karnında etkilenmiş bebek kuvezde iki haftadır korkma sen boğazına yemene bak kemik suları iç

Allah sifaninversin canim
Çok geçmiş olsun korkma inşallah iyilesirsin

Tüm sayfalar yüklendi.