Lazer sonrası lekelenme🥴🤪

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Lazer sonrası lekelenme🥴🤪 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,145 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Lazer sonrası lekelenme🥴🤪
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar arefe günü lazerim vardı sonra eve geldim bir sancım oldu böyle bir adet sancısı gibi kramp girdi Sabah kalktım bugün kahverengi leke gördüm sabahtan beri bir ped dolmayacak kadar koyu kahverengi leke geliyor nedeni sizce ne olabilir yani merkez kapalı cumartesi açılacakta merak ettim şimdi neden böyle oldu 14 gün önce adet olmuştum
Bilemedim canm🙄

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım hatırlıyonmu bir ara yine sormuştun hatta ben sana demiştim sümeyra yoksa hamilemisin 🤣🤣sonra sen 1hafta sonra adet oldum dedim acaba gecikme olabilirmi
Yok canım 13 gün önce âdet oldum baya bildiğin 1 hafta sürdü kanamam iki gündür aynı kahverengiye leke var az az geliyor gorumceme sordum.dedi adet olacaksın yine ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm hayırlısı inşallah canım
Amin canım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok canım 13 gün önce âdet oldum baya bildiğin 1 hafta sürdü kanamam iki gündür aynı kahverengiye leke var az az geliyor gorumceme sordum.dedi adet olacaksın yine ondan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım
Benim ne yapıyorsun nasılsın

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
İyi yaptın canım bayramdır gez
Gamzem dün evdeydim bütün evin camları odalarını koskocamaaaaan camekanı sildim ama sen halimi görsen bittim ağladım akşam ağrıdan sırtımin 3 çocuğumda hasta 2 gündür perişan oldum varyaa sinir patlaması yaşadım artık dün eşime dedim herşeye ben koşuyorum sen hiç yoksun oda diyor ben napayım 🤦🏼‍♀️

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Gamzem dün evdeydim bütün evin camları odalarını koskocamaaaaan camekanı sildim ama sen halimi görsen bittim ağladım akşam ağrıdan sırtımin 3 çocuğumda hasta 2 gündür perişan oldum varyaa sinir patlaması yaşadım artık dün eşime dedim herşeye ben koşuyorum sen hiç yoksun oda diyor ben napayım 🤦🏼‍♀️
Çok geçmiş olsun canım ❤️ zaten erkekler hep biz napalim diyorlar kendileri de hasta olunca bizleri hep burnunun dibinde istiyorlar 🥴😏😏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah kolaylık versin inşallah canım valla üç çocukla bide ev işleri ile düşünemiyorum ya zor oluyordur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar