Litfen acil bilgisi olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde AnneEbru tarafından oluşturulan Litfen acil bilgisi olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 326 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Litfen acil bilgisi olan
Konbuyu başlatan AnneEbru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
22 aylik ogluma dun aksam patates yemeği yapmıştım her yemeğine köfte kadar kıyma atarim yerken ezer yediririm yemekle, az önce yedirirler kiymanin mazot resmen benzin koktuğunu farkettim ama oglum nerdeyse yarisindan çoğunu yedi. Farkettim hemen yoğurt yedirdim üstüne bi kase ama birsey olur mu ne yapmam gerekiyor bilgisi olan. Canim sıkıldı:(

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
22 aylik ogluma dun aksam patates yemeği yapmıştım her yemeğine köfte kadar kıyma atarim yerken ezer yediririm yemekle, az önce yedirirler kiymanin mazot resmen benzin koktuğunu farkettim ama oglum nerdeyse yarisindan çoğunu yedi. Farkettim hemen yoğurt yedirdim üstüne bi kase ama birsey olur mu ne yapmam gerekiyor bilgisi olan. Canim sıkıldı:(
Inwallah hic bi wey olmaz canini sikma canim

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Niye sen önce tatmıyorsun yemegi kuzum inşallah birşey olmaz sen ye biraz bazen etler farklı kokar

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Benzin kokuyordu derken yani kiymanin bozulmus oldugundan mi bahsetmeye calisiyorsunuz?

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Niye sen önce tatmıyorsun yemegi kuzum inşallah birşey olmaz sen ye biraz bazen etler farklı kokar
Patatesinden tattım birsey yoktu onun tabağına kıyma koyunca kiymada bozukluk olduğunu kokusundan sonra farkettim ama bu bildiğin benzin kokusu mazot kokusu hatta cok kotu. Ins birsey olmaz :(

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bekleme doktora götür

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Patatesinden tattım birsey yoktu onun tabağına kıyma koyunca kiymada bozukluk olduğunu kokusundan sonra farkettim ama bu bildiğin benzin kokusu mazot kokusu hatta cok kotu. Ins birsey olmaz :(
Anlattiginiza gore cok ciddi bir bozulma söz konusu .. normal sartlarda 2 saat icerisinde kendini belli etmeye baslayacaktir fakat daha cok kucuk oldugu icin sizi onceden bilgilendiremeyecektir.. eger devletin cocugu elinizden almasi gibi bir durum soz konusu degilse bir doktora gostermeniz daha dogru olacaktir.. ve et riskli gruptadir.. kiyma beklemis yada çozulme hatalari haricinde etin kendi kendine uzerinde zararli mikroorganizmalar uretme gibi ozellikleri vardir.. cok nadir karsilasilsada kesilen hayvanda bir hastalikda olmus olma soz konusu olabilir.. acikcasi cok riskli bir durumdasiniz suan..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar