Lohusa çamaşırı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Buğlemim tarafından oluşturulan Lohusa çamaşırı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 478 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Lohusa çamaşırı
Konbuyu başlatan Buğlemim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buğlemim

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek kullanımlık lohusa çamaşırları oluyormuş şimdi Trendyol da gördüm kullanan varmı acaba yani bu lohusa çamaşırları mi daha iyi yoksa pamuklu olan penyelermi iyi ..

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar tek kullanımlık lohusa çamaşırları oluyormuş şimdi Trendyol da gördüm kullanan varmı acaba yani bu lohusa çamaşırları mi daha iyi yoksa pamuklu olan penyelermi iyi ..
Pamuklu olanlar canım hem enfeksiyon açısından daha hijyenik ben kullanmış biri olarak asla tavsiye etmem . Sonradan gidip pamuklu iç çamaşırı almıştım kendime

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Pamuklu olanlar canım hem enfeksiyon açısından daha hijyenik ben kullanmış biri olarak asla tavsiye etmem . Sonradan gidip pamuklu iç çamaşırı almıştım kendihmmm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hmm tamam şimdi sipariş geçicem kararsız kalmıştım en azından kullanan muhakkak vardır diye sormak istedim sanki biraz naylonsu gibi tek kullanımlık olanlar

Hmm tamam şimdi sipariş geçicem kararsız kalmıştım en azından kullanan muhakkak vardır diye sormak istedim sanki biraz naylonsu gibi tek kullanımlık olanlar

Pamuklu olanlar canım hem enfeksiyon açısından daha hijyenik ben kullanmış biri olarak asla tavsiye etmem . Sonradan gidip pamuklu iç çamaşırı almıştım kendime
Birde haftalarimiz yakın diye hazır yazmisken sana sorayım canım

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ya evet naylonsu pamuklu da var ama emin ol berbat yani Kullanan nasıl kullanıp memnun kalıyor anlamış değilim . Şahsen ben kendi bedenimden bir büyük beden iç çamaşırı aldım has pamuklu olanından o kadar rahat ettim ki . En azından dikişlere değince acıtmıyor .. ama bu tam olarak yapıştığı için çıkarıp giymesi sıkıntı .
ne soracaksın canım sor

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Ya evet naylonsu pamuklu da var ama emin ol berbat yani Kullanan nasıl kullanıp memnun kalıyor anlamış değilim . Şahsen ben kendi bedenimden bir büyük beden iç çamaşırı aldım has pamuklu olanından o kadar rahat ettim ki . En azından dikişlere değince acıtmıyor .. ama bu tam olarak yapıştığı için çıkarıp giymesi sıkıntı .
ne soracaksın canım sor
Teşekkür ederim canım pamuklu alayım birde sağ göğsümde öyle bir sızlama öyle bir ağrı varki sendede oluyormu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canım pamuklu alayım birde sağ göğsümde öyle bir sızlama öyle bir ağrı varki sendede oluyormu
Evet ya bende de iki gündür var süt birikiyor annesi korkma . 😍😍 36. Haftadan sonra hafif hafif göğüs masajı yap göğüslerine hep süt iner hemde rahat edersin şimdi bir şey yapma sıkma etme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tamam canım öyle yaparım teşekkür ederim 🥰
Rica ederim canım birde eğer sezaryan olmaya net olarak karar verdiysen doktorunla beraber sezaryan günü verilecek ya sana o güne yakın 1 hafta filan sürekli sıcak su tutup göğüslerini ufalarsın hemen sütün iner ben öyle hastanede 24 saat suni aldım resmen 1 saatten bir saate sıcacık suyun altına girip ufaladım minik doğar doğmaz sütüm gelmişti 🤭🤭

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rica ederim canım birde eğer sezaryan olmaya net olarak karar verdiysen doktorunla beraber sezaryan günü verilecek ya sana o güne yakın 1 hafta filan sürekli sıcak su tutup göğüslerini ufalarsın hemen sütün iner ben öyle hastanede 24 saat suni aldım resmen 1 saatten bir saate sıcacık suyun altına girip ufaladım minik doğar doğmaz sütüm gelmişti 🤭🤭
Ayşenur anlatınca seseryan olduğum günler aklıma geldi 🥺🥲🥲 hem güzeldi hem kötüydü 2 ay sonra 1 sene olacak ☺️

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Hiç duymadım cnm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.