Sorum var Lohusalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Lohusalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 647 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lohusalık
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum inşallah amin adım ne senin birde ilk cocugunmu
Adım Aygün. Bir 8 aylık kızım var.ismi Melek.Təkrar 16 haftalık hamiləyim.İnşAllah kızımızın kardəşidə sağ salim olur.Allah sana da sağlıkı bəbələr nasib etsin canm. ..Aa bidə 1995 eşimin yılı

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
40. Günde kanama biter mi genelde ve bitmezse kesin ne kadar daha sürer erken kanaması kesilen var mı geç olanlar da ne kadar daha fazla kanamanız oldu
Benim ki tam 40 gün sürdü 10 günden sonra kahve rengi akıntı oldu sonra bitti. kişiye göre değişir ama tabi geçmiş olsun 💞

Adım Aygün. Bir 8 aylık kızım var.ismi Melek.Təkrar 16 haftalık hamiləyim.İnşAllah kızımızın kardəşidə sağ salim olur.Allah sana da sağlıkı bəbələr nasib etsin canm. ..Aa bidə 1995 eşimin yılı
Ayy canm bnm ya bnm kızımın adı da melek

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimkini zaten biliyon kuzum bende 3senedir evliyim 2 buçuk sene vajinusmusla uğraştım Şubat biliyon Hamileydim 14haftalikti kalbi durdu 3ay korun dedi ben daha fazla korundum şimdi rbbim nasip ederse olur hayirlisyla tabikide❤️❤️❤️😘😍

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Benimkini zaten biliyon kuzum bende 3senedir evliyim 2 buçuk sene vajinusmusla uğraştım Şubat biliyon Hamileydim 14haftalikti kalbi durdu 3ay korun dedi ben daha fazla korundum şimdi rbbim nasip ederse olur hayirlisyla tabikide❤️❤️❤️😘😍
Biliyorum kuzum.Dualarımız sənlə.İnşAllah olur.Güzəl habərlərini bəkliyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar