Sorum var Lütfen cevap verin kızlar

• Konbuyu başlatan Ayçaaa128
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayçaaa128 tarafından oluşturulan Lütfen cevap verin kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 190 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen cevap verin kızlar
Konbuyu başlatan Ayçaaa128
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
A

Ayçaaa128

Guest
Adetim 6 gün gecikti test yaptım pozitif çıktı kan degerimde bugün yaptırdım 732 sizce nasıl cevap bekliyorummmm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Adetim 6 gün gecikti test yaptım pozitif çıktı kan degerimde bugün yaptırdım 732 sizce nasıl cevap bekliyorummmm
Değerine göre bebişin 4 haftalık canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah sağlık ocağında 2 gün sonra tekrar kan ver sağlıklı gebelik için 2 katına çıkması gerekir

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok küçük cnm bir kaç gün sonra tekrar test verirsin değerin 2 katı daha artması lazım henüz minigimiz küçük gözün aydın şimdiden rabbim inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder 🙏

Çözüm
A

Ayçaaa128

Guest
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler kızlar saolun hepiniz Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰🙏 doktoruma sordum daha görünmez bir hafta sonra gel dedi haftaya gdince inşallah görürüm 🙏

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler kızlar saolun hepiniz Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🥰🙏 doktoruma sordum daha görünmez bir hafta sonra gel dedi haftaya gdince inşallah görürüm 🙏
Rica ederim canım😘 herşey gönlünce olaun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rica ederim canım her şey gönlünce olsun inşallah . Hayırlı haberlerle gsl

Tüm sayfalar yüklendi.