Lütfen okuyun😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Lütfen okuyun😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 852 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen okuyun😍
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar adetime üç gün var karın ağrım yok memeler hassas menopozda gibi ateş basıyor bana sürekli birde iki haftdr karnım gur gur susumyr artık bu guruldamadan bıktım neyse sizce gebelik varmıdır bu arada altı sneedir olmyr yine olmicsk blyrm öylesine yazam dedim can sıkıntısından 😂😂😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar adetime üç gün var karın ağrım yok memeler hassas menopozda gibi ateş basıyor bana sürekli birde iki haftdr karnım gur gur susumyr artık bu guruldamadan bıktım neyse sizce gebelik varmıdır bu arada altı sneedir olmyr yine olmicsk blyrm öylesine yazam dedim can sıkıntısından 😂😂😂
Merhaba canım öncelikle rabbim gönlüne göre versin 6 senedir olmuyor demişsin doktora gittiniz mi eşinle birlikte

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Rabbım hayırlı evlatlarımızdan sızlerede nasıp etsın inşallah kucagınız boş kalmasın Allahtan umut kesılmez cnm

Dilara Atalay

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Allah gönlüne göre versin bende 7 yıldır evliyim 3 yıl korunduk 3 yılda tedavi falan olmadı 1 senedir de saldım senin gibi ve Allahdan ümit kesilmez çok şükür 21 haftalık oğluşum var darısı sana ve evlat isteyen tüm herkese olsun güzel bir duygu yaşarsın inşallah 🤲 bu arada haberdar et bizi de sonucu 🥳🧿

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Evet eşim iki sene önce ameliyat oldu varikosel dennama bir işe yaramadı bnde artık saldım
Hiç ovülasyon kiti kullandın mı peki hamile kalabilmek için birde eşinin varikosel ameliyatı sonrası sperm testi yapıldı mı yapıldıysa ileri hareketli sperm sayısı % kaç

Asra

Kayıtlı Üye
rank
Hiç ovülasyon kiti kullandın mı peki hamile kalabilmek için birde eşinin varikosel ameliyatı sonrası sperm testi yapıldı mı yapıldıysa ileri hareketli sperm sayısı % kaç
İleri hareket en son yuzde50 flndi snrm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba Allah gönlüne göre versin bende 7 yıldır evliyim 3 yıl korunduk 3 yılda tedavi falan olmadı 1 senedir de saldım senin gibi ve Allahdan ümit kesilmez çok şükür 21 haftalık oğluşum var darısı sana ve evlat isteyen tüm herkese olsun güzel bir duygu yaşarsın inşallah 🤲 bu arada haberdar et bizi de sonucu 🥳🧿
İnşallah olur ve buraya yazarım 😍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bi gelişme var mı canım Peki doktora gittin mi gebelik var mı yok mu diye

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar