lütfen yardım!!!!

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Türkan tarafından oluşturulan lütfen yardım!!!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,448 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı lütfen yardım!!!!
Konbuyu başlatan Türkan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler arkadaşlar 16+6 haftalık hamileyim 2 gündür ara ara vajinal iç bölgemde agrı oluyor bazen siddettleniyor kasıgıma arkama vuruyor acile gittim kan temiz idrar da az bişey enfeksiyon çıktı toz verdi ama ben çok korkuyorum bebeğime bişey olmasın dua edin🤲😞 azıcık enfeksiyon böyle agrı yaparmı sizde de bu durumu yasayan varmı ???

R

Rabia194

Guest
İyi geceler arkadaşlar 16+6 haftalık hamileyim 2 gündür ara ara vajinal iç bölgemde agrı oluyor bazen siddettleniyor kasıgıma arkama vuruyor acile gittim kan temiz idrar da az bişey enfeksiyon çıktı toz verdi ama ben çok korkuyorum bebeğime bişey olmasın dua edin🤲😞 azıcık enfeksiyon böyle agrı yaparmı sizde de bu durumu yasayan varmı ???
Enfeksiyonun azi cogu olmaz korkma bisey olmaz Allahin izniyle bol su

döne nisa

Kayıtlı Üye
rank
inanın çok daha fazlasını yaşadım ve çok şükür hiçbir şey olmadı bebeğime korkmayın ALLAH esirgerse hiçbir şey olmaz...toz da kullandım fitil de kullandım iğne de kullandım haplar zaten sürekli hayatımda...ağrı bende de oluyor ama için rahat edecekse başka dr'a da görünün isterseniz

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
inanın çok daha fazlasını yaşadım ve çok şükür hiçbir şey olmadı bebeğime korkmayın ALLAH esirgerse hiçbir şey olmaz...toz da kullandım fitil de kullandım iğne de kullandım haplar zaten sürekli hayatımda...ağrı bende de oluyor ama için rahat edecekse başka dr'a da görünün isterseniz
Bu şekilde devam ederse öyle yapacağım ilk hamileleğim insan her şeyde tedirgin oluyor rabbim bebişlerimizi korusun 🤲

Ysmtnn

Kayıtlı Üye
rank
Korkmayın ilk hamilelikte olur hamilelik basli başına zorlu bir dönem bebeğin cinsiyeti kiz olabilir genelde kiz bebekde enfeksiyon yüksek oluyor 3 kiz annesi olarak söylüyorum Allah yardımcınız olsun

Türkan

Kayıtlı Üye
rank
Korkmayın ilk hamilelikte olur hamilelik basli başına zorlu bir dönem bebeğin cinsiyeti kiz olabilir genelde kiz bebekde enfeksiyon yüksek oluyor 3 kiz annesi olarak söylüyorum Allah yardımcınız olsun
Tsk ederim daha cinsiyeti belli olmadı doktor belli olmuyor dedi kız mı erkek mi hayırlısı bakalım canım sağlıklı olsunda gerisi önmli degil

Rabia194

Kayıtlı Üye
rank
Bebek hareketlerini takip et bisey olmaz Allahin izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.