Lütfen Yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Sehriii tarafından oluşturulan Lütfen Yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,078 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Lütfen Yardım
Konbuyu başlatan Sehriii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mia

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 3 ayına girdi ama vücudü böyle oluyor kayboluyor zeytinyağı sürüyorum hematen kullandım mustela vücut losyonu kullandım ama fayda etmedi doktor normal diyip gönderiyor böyle olunca çok canım acıyor sebebini bilen var mı acaba lütfen yardım edin 😔😔

Ekli dosyalar

• IMG_20220711_174419.jpg
    IMG_20220711_174419.jpg
    396.8 KB · Görüntüleme: 121

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim 3 ayına girdi ama vücudü böyle oluyor kayboluyor zeytinyağı sürüyorum hematen kullandım mustela vücut losyonu kullandım ama fayda etmedi doktor normal diyip gönderiyor böyle olunca çok canım acıyor sebebini bilen var mı acaba lütfen yardım edin 😔😔
Kuzum bir alerji dotkorana götür istersen. Çok mu sıcak durduğun yer yada çok mu kalın giydiriyorsun

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bir alerji dotkorana götür istersen. Çok mu sıcak durduğun yer yada çok mu kalın giydiriyorsun
Hayır aksine soğuk Bolu'da yaşıyorum sadece ince zıbın giydiriyorum sabah bişey yoktu duş aldırdım böyle oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızım 6 yaşında onunda vücudu aynı sık duş aldır ince giydir üzerini ve alerjik bir bünyesi olduğu için böyle kızım terleyince direk aynı böyle oluyor ve kaşınıyor aynı zamanda doktor bu tarz kalıcı kızarıklılar eklem bölgelerinde de olduğu için egzama teşhisi koymuştu onun için paketli gıdalardan uzak durmak gerekir dedi sende tüketiyorsan sütünden bebeğe geçer geçmiş olsun 🤲
Paketli gıda zaten sevmem tüketmem mümkün olduğu sürece sebze ağırlıklı besleniyorum ama neden böyle oldu anlamıyorm duştan sonra iyice böyle kabardı mustela kullanıyorum şampuanda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hayır aksine soğuk Bolu'da yaşıyorum sadece ince zıbın giydiriyorum sabah bişey yoktu duş aldırdım böyle oldu

Paketli gıda zaten sevmem tüketmem mümkün olduğu sürece sebze ağırlıklı besleniyorum ama neden böyle oldu anlamıyorm duştan sonra iyice böyle kabardı mustela kullanıyorum şampuanda
Acaba şampuan bir ley yapmış olabilir mi kuuzm

ebru berre

Kayıtlı Üye
rank
Sıcaktan oluyo olabilir

Sıcaktan oluyo olabilir
Ilik su yıka Bi süre

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda 6 aylıkken öyle oluyordu sıcaklar geldiğinde şimdi 1 buçuk yaşında yine sıcaklar gelince öyle oldu Öyle olunca da kaşıyor kendini Doktora götürdüm 6 aylıkken doktor alerjisi var dedi git alerji testi yap dedi ama biz yapmadık bi türlü randevu bulamadık

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sıcaktan olabilir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Mustela kullanıyorum
Olabilir kuzum yani belki vucud kabul etmiyor olabilir ama sıcaktan olsa desem bolu da soğuk bir yer yani 🤦🏻‍♀️. Sen onu bit alerji doktoruna götür birde şampuanı değiştie bakalım ve yıkarken oraya sakın ilif filan sürme canım normal yıka değişiklik olacak mı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar