Mən pis anayamki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Eylül Anneleri kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Mən pis anayamki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 954 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Eylül Anneleri
Konu Başlığı Mən pis anayamki
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Yerinde bir hareket yapmışsın canım sen denenleri boşver gayet iyi bir annesin sen insan çocuğunun kötülüğünü ister mi ona bakarsan biri evine gelse de yerde bir tek çorap görse ya da tezgahta bir bulaşık görse onu da konuşacak boşa elalem demiyoruz 🤗 kafan rahat bir şekilde büyüt çocuğunu illa konuşacak biraz sabır lazım dışarıdakiler nasılsa susmayacak çünkü onlara da başkaları aynısını yapmış böyle alışmışlar o yüzden onlar da yeni geleni kendilerince cahil görüp aşağılayıp üzülmesini istiyorlar biz de üzüldük bize de böyle dendi ne var sanki mantığı var işte mutsuz insan etrafına da mutsuzluğu huzursuzluğu yaymaktan utanmaz çekinmez
Doğru söylüyorsunuz susmuyacaklar boş veriyorum artık onları
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım kız şimdi 16 yaşında ne zaman konusu açılsa anlatır annem beni amcamın kızıyla çok kıyasladı çok dövdü brni der yavrum unutmamış hatta bir gün annesi dedi ki napayım sen tembeldin yürümedin konuşmadın o koşuyordu sen emeklemiyordun bile kız da dedi ki bana muhtaç kalırsa annemi huzur evine bırakacam ben uğraşamam bununla düşünebiliyor musun yetiştirdiği evladı 3 kızı 1 oğlu var hepsi pırlanta gibiler ama varsa yoksa oğlum da oğlum
Böylesine anne diyemem travma yaratmış çocukta oğul kız ne farkı varki ikiside senin çocuğun 1 kızım var inşallah oğlumda olucak asla ayırmam onları ikiside canımnan bir parça anne baba çocuğuna kızarda severde ama hayırına daha böyle şeylere göre deyil

Son düzenleme:

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aynıyız canım kızım yeni doğduğu zaman sorun yaşamıyordum her işimi rahat yapıyordum ama 5 aylık olduktan sonra diğer işler maalesef zorlaştı şu an kızım 8 buçuk aylık çok olmasa da tv açmak zorunda kalıyorum tüm iş bizde napalım çamaşır bulaşık ütü yemek temizlik evet görevlerimiz arasında en en önemlisi bebeklerimiz ama bu işleri yapmayınca da olmuyor ha diğer işler öyle çok da önemli değil dört dörtlük olmasa da olur bence ben bir gün eve makina atıyorsam diğer gün viledayla siliyorum bir gün mesela et pilav cacık yapıyorsam diğer gün sadece çorba salata yapıyorum çünkü bebekle kolay değil bu işleri yalnız yürütmek bebekli evin eksiğine kusuruna kimse bakmamalı ama ağzı olan konuşuyor işte bu arada bu ismine tepki vermeme olayının üstüne dur bir doktor görse çok iyi olur bir sorun yoktur inşaAllah ama için rahat eder en azından
♥️

Tüm sayfalar yüklendi.