Makat geliş normal doğum olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buket.tncl tarafından oluşturulan Makat geliş normal doğum olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,765 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Makat geliş normal doğum olur mu
Konbuyu başlatan Buket.tncl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buket.tncl

Buket.tncl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 38. Haftalık gebeyim bebeğim makat geliş 27. Haftadan beri aynı pozisyonda ve suyum sınırda. Dr. Suyun az dönmesi çok zor dedi sezeryan planladı beklemelimiyim döner mi çocuğum birde makat geliş doğumlar da yapılıyormuş sizce risk almalı mıyım

M

Mammarouge

Guest
Bebeği döndürecek pozisyonlarda egzersizler var onları deneyin bir de drlar kolayına geldiği için uğraşmak istemiyorlar ama normal doğum hakkınız dogumunuza sahip çıkın sorun cozulebilirse neden boşuna sezaryen olasınız ki? Hakkınızda hayırlısı olsun :)

A

Acill???

Guest
Ben 32 haftalıkken makat geliş dedi 36 haftalık oldum şuan yine makat geliş dedi vede suyun fazla dedi.donmesi biraz zor haftaya tekrar gideceğim. Hayırlısı Allah dan

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 38. Haftalık gebeyim bebeğim makat geliş 27. Haftadan beri aynı pozisyonda ve suyum sınırda. Dr. Suyun az dönmesi çok zor dedi sezeryan planladı beklemelimiyim döner mi çocuğum birde makat geliş doğumlar da yapılıyormuş sizce risk almalı mıyım
Canım suyunda azsa zor artık dönmesi, bence makat gelişi doğumu düşünme riskli ben yapıldığını bile bilmiyordum ama tehlikeli olduğunu biliyorum hiç o riske girme bence, drunda izin verirse bebek su yönünden sıkıntı yaşamayacaksa bekle haftası dolana kadar zor ama bi ihtimal döner belki

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Bekle canım karnına masaj yap, fener yöntemini kullan bakmışsın döner belki. Hayırlı, sağlıklı bir doğum olsun inşallah.

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Zor gibi dönmesi dönmeyebilir riske girmez doktor büyük ihtimalle

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Hiç riske atma makata kadar keserler hiç zorlamaya gerek yok artık yeri daraldı dönemez bebek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Makat geliş ne oluyor ki
Bebeğin başı değil poposu aşağıda doğum olursa bebeğin poposu çıkacak önce iki büklüm o da normal doğum olmaz olsa da çok zorlar . Sırf bebek çıksın diye anneyi makata kadar keserler bir ton kesik olur sezeryan anne ve bebek için daha sağlıklı olur o durumda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar