Makat geliş normal doğum olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Buket.tncl tarafından oluşturulan Makat geliş normal doğum olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,759 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Makat geliş normal doğum olur mu
Konbuyu başlatan Buket.tncl
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buket.tncl

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Hiç riske atma makata kadar keserler hiç zorlamaya gerek yok artık yeri daraldı dönemez bebek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin başı değil poposu aşağıda doğum olursa bebeğin poposu çıkacak önce iki büklüm o da normal doğum olmaz olsa da çok zorlar . Sırf bebek çıksın diye anneyi makata kadar keserler bir ton kesik olur sezeryan anne ve bebek için daha sağlıklı olur o durumda
Gerçekten mi 😶😶 ben gerçekten bilmiyodum ilk gebeliğim Bi çok şeyi henüz bilmiyorum bilgilendirdiginiz için çok teşekkür ederim🙏🙏

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Bebeği döndürecek pozisyonlarda egzersizler var onları deneyin bir de drlar kolayına geldiği için uğraşmak istemiyorlar ama normal doğum hakkınız dogumunuza sahip çıkın sorun cozulebilirse neden boşuna sezaryen olasınız ki? Hakkınızda hayırlısı olsun :)
Normal doğum hakkınız dogumuna sahip çık ne demek ya ? Makat geliş ne demek biliyor musun bebek iki büklüm nasıl çıkacak ? Bir şey bilmiyorsun doğumuna sahip çık . He he makat gelişte ne kadar kesik yapacaklar vajinaya makata kadar ona rağmen bebeğin çatıda sıkışıp hayatı riski oluşacak bilmeden doğumuna sahip çık diyorsun . Milleti riske atmaya utanmıyorsun. Doktorlar senden bin kat daha iyi biliyor bilmeden abuk sabuk yorum yapma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gerçekten mi 😶😶 ben gerçekten bilmiyodum ilk gebeliğim Bi çok şeyi henüz bilmiyorum bilgilendirdiginiz için çok teşekkür ederim🙏🙏
Rica ederim. Arkadaşım aniden doğumu başladı 35 cm 850 gram doğum yaptı hastaneye gittiğinde bebek makat geliş kanala çoktan girmis sezeryan için çok geç kalınmıştı minicik bebek bile makat geliş çıkamamış iki doktor birlikte girmiş normal doğuma . Bir de 9 aylık olup makat geliş olursa anne ve bebek daha çok riske girer

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Normal doğum hakkınız dogumuna sahip çık ne demek ya ? Makat geliş ne demek biliyor musun bebek iki büklüm nasıl çıkacak ? Bir şey bilmiyorsun doğumuna sahip çık . He he makat gelişte ne kadar kesik yapacaklar vajinaya makata kadar ona rağmen bebeğin çatıda sıkışıp hayatı riski oluşacak bilmeden doğumuna sahip çık diyorsun . Milleti riske atmaya utanmıyorsun. Doktorlar senden bin kat daha iyi biliyor bilmeden abuk sabuk yorum yapma
Ama bayan Bi yandan doğru söylüyor bebeği döndürecek egzersizler var öte yandan kötü bisey söylemedi ki bu kadar tepki göstermeniz pekte mantıklı değil sadece cesaret vermek istemiş illa billa normal doğum yap sezeryan yapma dememiş ki haklı doğumuna sahip çıksın çünkü bazı doktorlar var lafım hepsi için ama bazıları gerçekten uğraşmak istemiyorlar çok tepki gebeliğe zarar bence büyütmeyin

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Ama bayan Bi yandan doğru söylüyor bebeği döndürecek egzersizler var öte yandan kötü bisey söylemedi ki bu kadar tepki göstermeniz pekte mantıklı değil sadece cesaret vermek istemiş illa billa normal doğum yap sezeryan yapma dememiş ki haklı doğumuna sahip çıksın çünkü bazı doktorlar var lafım hepsi için ama bazıları gerçekten uğraşmak istemiyorlar çok tepki gebeliğe zarar bence büyütmeyin
Bence sen büyütüp de herşeye karışma oldu mu canım. Öyle egzersizle bebek dönse herkes normal doğum yapar özellikle devlet hastaneleri bile sırf normal doğum odaklı ama ters duran bebeği sezeryan yapıyor. Ayrıca bir devlet hastanesi sırf normal doğum yaptiricaz diye uğraşırken 5 kiloluk bebeğin ana rahminden çıkarken kafasını çatıya sıkıştırıp başını kesip öldürerek aldılar. Yok doktorlar useniyormus. Zorla olmuyor bazı şeyler . Sezeryan olsa o bebek oraya sıkışmayacak kafası kesilmeyecek ve su anda hayatta olacaktı. Bebek doktor kurbanı oldu . Yok takmışsınız doğumuna sahip çık . Normal doğum oluyorsa sahip çıkarsın olmuyorsa zorlamazsın

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Bence sen büyütüp de herşeye karışma oldu mu canım. Öyle egzersizle bebek dönse herkes normal doğum yapar özellikle devlet hastaneleri bile sırf normal doğum odaklı ama ters duran bebeği sezeryan yapıyor. Ayrıca bir devlet hastanesi sırf normal doğum yaptiricaz diye uğraşırken 5 kiloluk bebeğin ana rahminden çıkarken kafasını çatıya sıkıştırıp başını kesip öldürerek aldılar. Yok doktorlar useniyormus. Zorla olmuyor bazı şeyler . Sezeryan olsa o bebek oraya sıkışmayacak kafası kesilmeyecek ve su anda hayatta olacaktı. Bebek doktor kurbanı oldu . Yok takmışsınız doğumuna sahip çık . Normal doğum oluyorsa sahip çıkarsın olmuyorsa zorlamazsın
En başından büyütüp karışan laf söyleyen sizsiniz ayrıca insanların düşünceleri aynı değildir herkes sizie aynı düşünce olmak zorundada değildir size açıklama da yapıyoruz ancak siz maalesef algilayamiyorsunuz herhalde orda ki bayana laf söylediniz gereksiz yorum yapma diye ama şuan da bu yorumu yaparak çok gereksiz bir yorum yapan siz oldunuz sorunu olan hamilelerin akıllarında acaba bıraktınız ben 14 haftalık hamileyim doğumuma çok var ve şuan ben bile korktum beynime Bi acaba eklendi yorum yapmadan önce 2 3 kere Bi düşünün karşınızdakiler kendi canlarını hiçe saymaya değecek bir can daha taşıyorlar evlatlariyla korkmasinlar hamilelikleri boyunca şüpheyle acabayla geçmesin anlatabildim ve zaten doğumuna sahip çık dememizin de kendi çocuğuna sahip çıkması eğer ki son nokta sezeryan deniliyorsa zaten olur aynı şeyi konuşuyoruz ama siz abartarak yorumluyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.