Sorum var Makatta ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 erkek annesi💙 tarafından oluşturulan Makatta ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 337 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Makatta ağrı
Konbuyu başlatan 3 erkek annesi💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu aralar çok soru soruyorum biliyorum ama bişey daha sormak istiyorum çok afedersiniz şimdiden yazdıklarım için özür dilerim bugün sabahtan beri var belki geçer diye bekledim ama nafile çok çok afedersiniz kabız değilim dışkım normal ama ederken okadar zorlanıyorum ki artık zorlamaktan kasıklarım ağrıdı makatim sanki çıkacak gibi bı ağrı yapıyor hemde sanki acı bişey yemişim gibi yanıyo herhalde Allah bilir ama bir iki güne dogurrum ozamanda ikinirken böyle ağrı verirse naparim hem o ağrı hem bu ağrı Sanki gaz varmış gibi çok afedersiniz heran patliycakmis gibi bı his var makatimda acaba başına gelen oldumu yada bı bilgisi olan varmı kızlar tekrar özür dilerim yazdıklarım için
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar bu aralar çok soru soruyorum biliyorum ama bişey daha sormak istiyorum çok afedersiniz şimdiden yazdıklarım için özür dilerim bugün sabahtan beri var belki geçer diye bekledim ama nafile çok çok afedersiniz kabız değilim dışkım normal ama ederken okadar zorlanıyorum ki artık zorlamaktan kasıklarım ağrıdı makatim sanki çıkacak gibi bı ağrı yapıyor hemde sanki acı bişey yemişim gibi yanıyo herhalde Allah bilir ama bir iki güne dogurrum ozamanda ikinirken böyle ağrı verirse naparim hem o ağrı hem bu ağrı Sanki gaz varmış gibi çok afedersiniz heran patliycakmis gibi bı his var makatimda acaba başına gelen oldumu yada bı bilgisi olan varmı kızlar tekrar özür dilerim yazdıklarım için
Kızlar cevap verecek olan yokmu acaba

Son düzenleme:

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Kızlar cevap verecek olan yokmu acaba
Canım ben doğumda aynı dediğin gibi olmuştum ve sende şuan hamilesin ve bir iki güne doğururum diyorsun, acaba açılman mı var , bebek baskı yapıyor olabilir doğum belirtisi sanki, bide sancın falan varmı

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben doğumda aynı dediğin gibi olmuştum ve sende şuan hamilesin ve bir iki güne doğururum diyorsun, acaba açılman mı var , bebek baskı yapıyor olabilir doğum belirtisi sanki
Banada öyle geldi ama sancı Nişan falan hiç bişey yok

Bacimda doğumdan önce öyle olmuştu dedi
Bacimda aynı şeyler olmuş akşamına dogurdum dedi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Bacimda doğumdan önce öyle olmuştu dedi

Bacimda aynı şeyler olmuş akşamına dogurdum dedi
Canım benim bende doğuma giderken sıfır sancı sıfır ağrı , Nişan denen şeyde gelmedi hiç , suyum geldi doğum yaptım, farklı olabiliyor belirtiler, belki de açılman oluyor ve bu yüzden bukadar baskı ve ağrı oluyor

3 erkek annesi💙

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim bende doğuma giderken sıfır sancı sıfır ağrı , Nişan denen şeyde gelmedi hiç , suyum geldi doğum yaptım, farklı olabiliyor belirtiler, belki de açılman oluyor ve bu yüzden bukadar baskı ve ağrı oluyor
İnşallah öyledir çok yoruldum artık hayırlısıyla doğurmak istiyorum ama hala bı belirti yok sadece sağ kasıkta dün daha soddetliydi ama bugün az bı ağrı var bilmiyorum ki hayırlısı bakalım

Tüm sayfalar yüklendi.