Mama içmeyen bebekler ve ek gıda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde AhsenHüma tarafından oluşturulan Mama içmeyen bebekler ve ek gıda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,887 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama içmeyen bebekler ve ek gıda
Konbuyu başlatan AhsenHüma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim 4 aylık oldu doymadıgı için mama veriyrdum hastalandı mamayı bıraktı kilo da almıyr zayıf mama yerine ek gıda ne verebilirim bu aylarda ek gıda veren oldu mu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğim 4 aylık oldu doymadıgı için mama veriyrdum hastalandı mamayı bıraktı kilo da almıyr zayıf mama yerine ek gıda ne verebilirim bu aylarda ek gıda veren oldu mu
Mama değişikliği yaptın mı canım. Ek gıda konusunda doktortan fikir al. Başlayacağın zaman önce ev yapımı yoğurt ve sebze püreleri ile başla meyve türü tatlı şeylerle başlarsan diğerlerini kabul etmeyebilir

AhsenHüma

Kayıtlı Üye
rank
Pirinç unu, yulaf unu, kavanozda satılan karışık meyve pürelerine başlayacağım ben. 4 aylık olanlar var içerisinde
Meyve püresini deneyim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mama değişikliği yaptın mı canım. Ek gıda konusunda doktortan fikir al. Başlayacağın zaman önce ev yapımı yoğurt ve sebze püreleri ile başla meyve türü tatlı şeylerle başlarsan diğerlerini kabul etmeyebilir
Hastalandı gecdn hafta bıraktı bir daha içmedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben mama hiç vermedigim halde ek gıdaya 4 aylık iken başladım direk klaraj çorbalar ile başladım her çorbayı veriyorum şuan 6 aylık her şeyi yiyor et bile 🤭🤭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar