Sorum var Mama ihtiyacı olan?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 1mucize tarafından oluşturulan Mama ihtiyacı olan? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,026 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama ihtiyacı olan?
Konbuyu başlatan 1mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülperi

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
Mama fiyatları çok pahalılandı ve aileler almakta zorluk çekiyor birine vermekle çok iyi yapmışsın canım 🥰 Rabbim gönlünden geçeni sana versin tavrını sana bağışlasın Analı babalı büyütsün🤲🤲 🥰 benim doğuma daha 2 ay var ama inşallah sütüm yeterli olurda mamaya ihtiyacım olmaz 🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğini sana bağışlasın diyecektim canım tavrını yazmışım yanlışlıkla kusura bakmma 😊
Evet maalesef o zorluk yaşanıyo
Allah razı olsun canım benim bütün yavrularımızı inşallah
İnşallah sütün olur yeterde yavruya mamaya gerek kalmaz 😍
Sağlıkla al minnoşu kucağına 💞

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Evet maalesef o zorluk yaşanıyo
Allah razı olsun canım benim bütün yavrularımızı inşallah
İnşallah sütün olur yeterde yavruya mamaya gerek kalmaz 😍
Sağlıkla al minnoşu kucağına 💞
Ay bana da dua edin kızlar ya benim kızım anne sütü emmedi 2 ay anca emdi sonra bıraktı 8 aydır mama veriyoruz gerçekten anne sütü almadım çok zor ya şimdi ikinci gebeliğim Allah'ım inşallah bu sefer böyle bişey yaşamam kızım emmedi bari oğlum emsin inşallah 🤲❤️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Ay bana da dua edin kızlar ya benim kızım anne sütü emmedi 2 ay anca emdi sonra bıraktı 8 aydır mama veriyoruz gerçekten anne sütü almadım çok zor ya şimdi ikinci gebeliğim Allah'ım inşallah bu sefer böyle bişey yaşamam kızım emmedi bari oğlum emsin inşallah 🤲❤️
Dualarım seninle canım 🥰🤲

1mucize

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah emer kuzum süt yetmediği zaman çok zor oluyo benim kızım 36 haftalık erken doğdu sütüm çok azdı doymadığı için hem süt hem mama gittik 6 ay yani çok çok zor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah emer kuzum süt yetmediği zaman çok zor oluyo benim kızım 36 haftalık erken doğdu sütüm çok azdı doymadığı için hem süt hem mama gittik 6 ay yani çok çok zor
Kuzum seninki en azından emmis azda olsa benim kız hiç emmedi 2 ay zar zor emdi😒

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar