Mama ile ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Duruu tarafından oluşturulan Mama ile ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 619 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama ile ilgili
Konbuyu başlatan Duruu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AnneEbru

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğime bazen mama vermek durumunda kalıyorum ama hiç içmek istemiyor acaba tadınımi beğenmiyor anlamiyorum çok ac olduğunu biliyorum ama emmiyor hiç aptamil kullanıyorum tavsiye ettiğiniz bi mama varmi acaba 37 günlük

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğime bazen mama vermek durumunda kalıyorum ama hiç içmek istemiyor acaba tadınımi beğenmiyor anlamiyorum çok ac olduğunu biliyorum ama emmiyor hiç aptamil kullanıyorum tavsiye ettiğiniz bi mama varmi acaba 37 günlük
Acliktan agladgini dusunuyorsaniz gazdanda cok agliyorlar acmis gbi memeye saldrip emmiyorlar ?

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Biberonla vermek yerine enjektör ile vermeyi dene hem de meme reddi de yapmaz birde protein agirlik beslen sütünü arttirir

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Isısini ayarlayamiyor olabilir misin benim oglum mama ile büyüyor sütüm gelmemişti yetmemisti baslamak zorunda kalmistik, simdi 21 aylik olacak cok sever mamayi ama ısısını ayarlayamadigim zaten acele ettiğim zaman falan içmez hic birde kızar:)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar