Mama kullanan anneler bakabilir mi acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Mama kullanan anneler bakabilir mi acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 550 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama kullanan anneler bakabilir mi acaba
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kızlar siz mamayı nasıl hazırlayıp veriyorsunuz ben ılık bir sekılde verıyorum suyu kaynatıyorum termosa koyuyorum tekrar kaynamıs suyu soğutuyorum bebegım acıkınca ıkısını karıstırıp ılık bir sekılde verıyorum yanlıs mı veriyorum acaba bugun bırısı bana kaynamış suya mamayı koyup sogutup vermemi soyledı ama cogu kısıde o sekil mamayı yaktığını falan söylüyor kafam karıştı valla
Siz doğrusunu yapıyorsunuz mama kaynar suyla hazırlanmaz yarı kaynar yarı soğuk suyla veya ılık suyla hazırlayın

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar siz mamayı nasıl hazırlayıp veriyorsunuz ben ılık bir sekılde verıyorum suyu kaynatıyorum termosa koyuyorum tekrar kaynamıs suyu soğutuyorum bebegım acıkınca ıkısını karıstırıp ılık bir sekılde verıyorum yanlıs mı veriyorum acaba bugun bırısı bana kaynamış suya mamayı koyup sogutup vermemi soyledı ama cogu kısıde o sekil mamayı yaktığını falan söylüyor kafam karıştı valla
Ben kaynamış ılık su ile yapıyorum. Canım birde biberona mamayı koyup önce kaşıkla karıştırıyorum sonra kapatıyorum kapağını salıyor um önce gazını alıyorum yani

Tüm sayfalar yüklendi.