Sorum var Mama onerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kir papatyasi tarafından oluşturulan Mama onerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 410 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama onerisi
Konbuyu başlatan kir papatyasi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kir papatyasi

Tuğçe eryilmaz

Kayıtlı Üye
rank
5. aya giricegiz sütümun yetersiz olduğunu hissediyorum gunde bir kez olsada mama versem diyorum hangi mamanın içeriği temiz ne onerirsiniz Hanimlar
Benim kızımda 2 aylık 3 üncü ayına gireceğiz sütüm benimde yetersiz belki 1 biberon verebiliyorum belkide hiç SMA mama kullanıyorum gayet memnunum aptamil kesinlikle alma kabız yapıyor gerçi bebekten bebeğe değişir ama sma almanı öneririm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim 😊sma marketlerde bulunuyor mu gündüz alsam çok iyi olurmus
Marketlerde çok olduğunu sanmıyorum eczaneden ve internetten siparis veriyorum ben

Tülay ŞİRAY

Kayıtlı Üye
rank
5. aya giricegiz sütümun yetersiz olduğunu hissediyorum gunde bir kez olsada mama versem diyorum hangi mamanın içeriği temiz ne
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

5. aya giricegiz sütümun yetersiz olduğunu hissediyorum gunde bir kez olsada mama versem diyorum hangi mamanın içeriği temiz ne onerirsiniz Hanimlar
Mama vermek yerine lokusa şerbeti içtiniz mi. Beb kızımı onunla 2 yaşına kadar emzirdim. Bi alıp deneyin aktarda taş olarak satılıyor. Kaynatıp içiyorsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.