Mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma aktaş tarafından oluşturulan Mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 736 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama
Konbuyu başlatan Fatma aktaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Merhaba 40 günlük bebeğim var sütüm az geldiği için mama vermek zorunda kaldım biberona alıştığı için beni bırakıyor bırakmaması için ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olur musunuz rica etsem
Şırınga veya çay kaşığı kullanabilirsin kuzum. Biberona alışan bebekler anneyi zor tutuyor

Fatma aktaş

Kayıtlı Üye
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba 40 günlük bebeğim var sütüm az geldiği için mama vermek zorunda kaldım biberona alıştığı için beni bırakıyor bırakmaması için ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olur musunuz rica etsem
Kuzum kaşıkla ver zaten Bebek biberonu bir defa aldmi ağzına senin göğsünü tutmaz ki çünkü biberon ona daha kolay geliyor çekmesi ondan daha çok geldiği için biberonu tercih ediyor

Eds veya gri beslenme sondası alabilirsiniz eczanelerde satılıyor sondayi göğsüne bantliyorsun memeyi bırakmıyor bu sayede

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Canım yoğun bakımdayken bebeğim hemşire önce emzir sonra sonra sağdığın sütü içir en son yaptığın mamayla besle diyordu sütünü hep sağ böylelikle de artar canım zor valla Allah yardım etsin

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Biberon la mi verirdiniz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ağlıyor tutmamak için ilk çocuğum çok zorlandım
Evet biberon la verirdim hala veriyorum 3 aylık şuan gece sütünü ver gündüz de ara ara biberon la mama ver ama ilk emzir doymassa ver
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım yoğun bakımdayken bebeğim hemşire önce emzir sonra sonra sağdığın sütü içir en son yaptığın mamayla besle diyordu sütünü hep sağ böylelikle de artar canım zor valla Allah yardım etsi

Kuzum kaşıkla ver zaten Bebek biberonu bir defa aldmi ağzına senin göğsünü tutmaz ki çünkü biberon ona daha kolay geliyor çekmesi ondan daha çok geldiği için biberonu tercih ediyor
Sürekli verirse memeyi bırakır ama ara ara verirse bırakmaz benim oğlan mama verdiğim halde anne sütünü içmeden uyumuyor göğüsumdee uyuya kalıyor

Son düzenleme:

Fatma aktaş

Kayıtlı Üye
rank

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebegimde 7 gün sarilktan yatı hastaneden biberon verdiler bnde korktum ya memeyi kabul etmese diye sonra ilk iki göğsümü emiyordum sonra biberonla mama verdim şimdi memeyi verdiğim an cok çabuk kapıyor emiyor güzelce cok sukur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar