Sorum var Mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ordulu 52 tarafından oluşturulan Mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 585 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Mama
Konbuyu başlatan Ordulu 52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
Selamın aleyküm hayırlı aksamlar bebeğim erken doğumla dünyaya geldi şuan çok şükür 4 aylık sütüm olmadığı için mama kullanıyorum ama mamalar çok pahali eşim yetiştiremiyor iki örcek mamasi kaldı bu gece nasil yapicam bilmiyorum bugünün yarını da var Allahım yardım eder inşallah mama dışında ne verebilirim dün eczaneye gittim veresiye yazmadi mamasini alamamak çok zoruma gitti 😢😢

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Selamın aleyküm hayırlı aksamlar bebeğim erken doğumla dünyaya geldi şuan çok şükür 4 aylık sütüm olmadığı için mama kullanıyorum ama mamalar çok pahali eşim yetiştiremiyor iki örcek mamasi kaldı bu gece nasil yapicam bilmiyorum bugünün yarını da var Allahım yardım eder inşallah mama dışında ne verebilirim dün eczaneye gittim veresiye yazmadi mamasini alamamak çok zoruma gitti 😢😢
ofya canim cok uzuldum ya sen anesin daha cok uzluyorsun simdi Allahim yardim etsin sana

Ordulu 52

Kayıtlı Üye
rank
insallah canim yakininda anen komsun kimse yokmu bu gecelik bebegin mamasini sana alacak
Annemle kayınvalidem 1 yıl önce üç gün arayla vefat etti canım oturduğum yerde maalesef komsuluk yok iki çocuğum var. Biri 4 yaşında biride 4 aylık ne verebilirim diye düşünmekten kafayı yedim çok stres yaptım

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
Insallah rabbim yardim eder kuzum evde qati ned duru manni ed tok butolkaya soskaya ver bu aksam insallahki yer ve un ve sud varsa qovur uni sud tok duru malisa oxsuyacax tok ver insallah yier. Cok uzuldum Rabbim kimseyi yoklukla sinamasin.

Tüm sayfalar yüklendi.