Mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 176 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Mama
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evolvia kullanıyordum ben asla gaz sorunumuz olmadı ve sürekli kusmasına rağmen kilo aldırdı. Şimdi aptamile geçtik kilo alımı durdu

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Arkadaşlar ben Emziriyorum hem mama veriyorum sma mama veriyorum bebeğimi çok gaz oluyor çok sıkıyor kendini ve kusuyor Hangi mamayı alsam gaz yapmaz Hangisi iyi arkadaşlar
Kuzum ilk aptamil kullandik ama gaz yaptı bize daha sonra sma kullandim evet guzel kilo aldırıyor ama gaz sorunu yaratıyor sonradan bebelac gold geçtim ve nerdeyse 5 aydir kullanıyorum gayette memnunun sindirim acisindan güzel bi mama ve gazda yapmiyor

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar ben Emziriyorum hem mama veriyorum sma mama veriyorum bebeğimi çok gaz oluyor çok sıkıyor kendini ve kusuyor Hangi mamayı alsam gaz yapmaz Hangisi iyi arkadaşlar
Söylediğin şikayetler mama kaynaklı. Hipp organik combiotic kullanabilirsin. Sık sık değiştirme ama 1 hafta takip et canım

Tüm sayfalar yüklendi.