Manisa Turgutlu Çocuk doktoru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Keziban 🌼✨ tarafından oluşturulan Manisa Turgutlu Çocuk doktoru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 108 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Manisa Turgutlu Çocuk doktoru
Konbuyu başlatan Keziban 🌼✨
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Keziban 🌼✨

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar ben gerçekten yoruldum bu Manisa Turgutlu doktorlarından biri en ufak şeye yatırıyor biri 1.5 yaşındaki çocuğa normal ölçüden 2 kat yüksek ilaç yazıyor gerçekten yoruldum ya Manisa Turgutlu'da yaşayan ve şu doktor iyi ya diyeceğiniz bir doktor var mı?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya kızlar ben gerçekten yoruldum bu Manisa Turgutlu doktorlarından biri en ufak şeye yatırıyor biri 1.5 yaşındaki çocuğa normal ölçüden 2 kat yüksek ilaç yazıyor gerçekten yoruldum ya Manisa Turgutlu'da yaşayan ve şu doktor iyi ya diyeceğiniz bir doktor var mı?
Canım sen nerede oturuyorsun tam olarak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım sen nerede oturuyorsun tam olarak
Ben Turgutlu'da doğdum büyüdüm tüm ailem orada ama ben Salihli ye gelin geldim 3 buçuk senedir burdayim
Turgutlu'da Ali İhsan Kuru var odak tıp merkezinde kesinlikle tavsiye ediyorum gitmeni yada Hakan Önal var ikisinden birine gitmeni öneririm

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar