Masturobasyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebis geliyor tarafından oluşturulan Masturobasyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,842 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Masturobasyon
Konbuyu başlatan Bebis geliyor
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Edibe dayan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar aranızda masturobasyon yapan var mı bisey olur mu tabikide yapmicam bu arada hemen linç yapmayin
Yapabilirsinde yapmayabilirsinde kimsenin bu konu üzerinden seni linç etmeye hakkı yok rahatsız olan yorum yapmayabilir. Hamilelikte hormonlarımız farklı çalıştığı için bazı kadınlarda aşırı istek veya aşırı isteksizlik oluşabiliyor. Ben aşırı isteksiz grubundaydım ve doktoruma danıştım bu konuyla alakalı 4. Ayımdan sonra daha aza ineceğini söylemişti öyle de oldu. Bence zarar var mı olur mu diye doktora danışmak en hayırlısı olacaktır.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yapabilirsinde yapmayabilirsinde kimsenin bu konu üzerinden seni linç etmeye hakkı yok rahatsız olan yorum yapmayabilir. Hamilelikte hormonlarımız farklı çalıştığı için bazı kadınlarda aşırı istek veya aşırı isteksizlik oluşabiliyor. Ben aşırı isteksiz grubundaydım ve doktoruma danıştım bu konuyla alakalı 4. Ayımdan sonra daha aza ineceğini söylemişti öyle de oldu. Bence zarar var mı olur mu diye doktora danışmak en hayırlısı olacaktır.
Katılıyorum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Bebis geliyor

Kayıtlı Üye
rank
Bazı insanlar herseyi yanlış yere çekip laf sokma çabasına giriyor ya ondan dedim linç yapmayın hemen diye bende arada istek artışı oluyor ama normalde bende istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz allah iyliyini versin kac haftaliksin sen??

Kiz korkma hic bi wey olmaz😉😊😊
22 haftalık

22 haftalık
😂kiz senii hec gülesim yokdu🤣 linc yapmayin yapiyacam demişin o zaman neden sordun yanliş anlama.baya gülesim geldi🤣🤣
Aklıma geldi öyle bi sorayım dedim yani 😀😀

22 haftalık
😂kiz senii hec gülesim yokdu🤣 linc yapmayin yapiyacam demişin o zaman neden sordun yanliş anlama.baya gülesim geldi🤣🤣
Bacım illaki yaplıyo yani linçlik bişey yok😂
Ben oğlumda 6. Aydan sonra yapamadım doğum olana kadar sonra gene düzene girdi😂
Tabikide sonuçta ihtiyaç bu 😀

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bazı insanlar herseyi yanlış yere çekip laf sokma çabasına giriyor ya ondan dedim linç yapmayın hemen diye bende arada istek artışı oluyor ama normalde bende istemiyorum

22 haftalık

22 haftalık

Anliyorum seni korkma hic bi wey olmaz hafdanda baya iyii dr sor erken dogum risik yoksa iliwkide ola bilirsin

Sinoplu

Kayıtlı Üye
rank

22 haftalık

22 haftalık

22 haftalık

Tabikide sonuçta ihtiyaç bu 😀
Nasi yapiliyo ya valla merak ettim🤣🤣erkekleri biliyozda kadinlar nasi yapiyo

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar aranızda masturobasyon yapan var mı bisey olur mu tabikide yapmicam bu arada hemen linç yapmayin
Bı zarari yok ama çok fazla yapma durumu enfeksiyon yapabilir cinsellik kadar doğal hicbirsey yok kişiye özel sen yapıyorsun yada ben yapmıyorum durumuna girmek sacma isteyen istediğini yapabilir eşinle birlikte olman normal de mastürbasyon yapman mi anormal

Böyle konular genelde konuşulmadigi için ayıp yada kötü bir şeymiş gibi bir algı oluşuyor ki saçma

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...