Sorum var Maydanoz suyu adet getirir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Maydanoz suyu adet getirir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,035 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Maydanoz suyu adet getirir mi
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bende bende aynı şekilde şuan bile öyle sabaha uyanınca kalk bak ev ayniii sezeryan olmasa iş yaparken kesin doğururdum 😀 oğlumda iş yaparken sancı tuttuu gittim doğdu 😀
Oyyy kiyamam aynen ya sanki sabaha kadar eve ne oluyor anlamiyorim cidden ama temizlik isi nankör is vallaha çözemedim gitti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hiç deme ya evet ev işi çok nankör yap yap bitmiyor bnde çözemedim gtti
Kadir ezildinin lafi var oda heo diyir temizkik nankör diye 🤣🤣 ben de cozmedim böyle 15 gun gic temizlik yapamayan insanlar var ben onlari anlamiyorum hic mi qrkadas evinizde toz olmuyor hic mi kirlenmiyor veya nasil rahat ediyorsunuz anlam veremiyorum🥺

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kadir ezildinin lafi var oda heo diyir temizkik nankör diye 🤣🤣 ben de cozmedim böyle 15 gun gic temizlik yapamayan insanlar var ben onlari anlamiyorum hic mi qrkadas evinizde toz olmuyor hic mi kirlenmiyor veya nasil rahat ediyorsunuz anlam veremiyorum🥺
He kız bayılıyorum onaa 😀 bnde anlmym ama evleri tertemiz uçarak geziyorlar herhalde 😀 bence deee yaa biz her gün dip köşe

Tüm sayfalar yüklendi.