Mayıs 2021 anne adayları

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mayıs Anneleri kategorisinde İki prenses annesiyim🥰🥰 tarafından oluşturulan Mayıs 2021 anne adayları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 876 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mayıs Anneleri
Konu Başlığı Mayıs 2021 anne adayları
Konbuyu başlatan İki prenses annesiyim🥰🥰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
peki bel ağrılarınız var mı kızlar
Dün aynı soruyu sordum cnm iki gündür bel ağrım var bacağımı çekiyor resmen bebeğim iyi hareketini hissedyrm bayaa ama ağrım neden oldu üşüttmmü acaba diye düşünüyorm gece krem sürdürdüm adet gibi ağrım oluyr bazen bende anlmdm doktra yazcm geçmezse

Dün aynı soruyu sordum cnm iki gündür bel ağrım var bacağımı çekiyor resmen bebeğim iyi hareketini hissedyrm bayaa ama ağrım neden oldu üşüttmmü acaba diye düşünüyorm gece krem sürdürdüm adet gibi ağrım oluyr bazen bende anlmdm doktra yazcm geçmezse
ayyy canım benimde son zamanlarda bayağı ağrıyor ya benimde bebişte skıntı yok hareketi filan gayet iyi ama bu bel ağrısı beni mahvediyor kızıma hamileyken hiç böyle değildim

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
ayyy canım benimde son zamanlarda bayağı ağrıyor ya benimde bebişte skıntı yok hareketi filan gayet iyi ama bu bel ağrısı beni mahvediyor kızıma hamileyken hiç böyle değildim
Aynn cnm benimde ikinci kızımda acaba diyrm benmi hatırlmyrm oluyordu da bide kızım sezeryan oldu bazen korkuyrm erken doğum belirtisi fln mi diye ortamda eskisi gibi değil ki hemn acile gidiyim kendimi rahatlatym baktrpta Mevlm sağlıkla kucağımıza aldrsin

Aynn cnm benimde ikinci kızımda acaba diyrm benmi hatırlmyrm oluyordu da bide kızım sezeryan oldu bazen korkuyrm erken doğum belirtisi fln mi diye ortamda eskisi gibi değil ki hemn acile gidiyim kendimi rahatlatym baktrpta Mevlm sağlıkla kucağımıza aldrsin
Amin inşallah canım sağlıklı sıhhatli ve zamanında kucağımıza alırız
bende sezeryan oldum canım ikinci de sezeryan benim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar