Sorum var Melek melik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Melek melik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,142 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Melek melik
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar kızımın adı melek dedesi koydu şimdi oğlum olacak onun adıni da koymak istiyor sizce melik nasıl isim
Güzel canım ismi ile yaşasınlar inşallah da neden bu isim konusuna büyükler karışıyoe anlamış değilim 🤦🏻‍♀️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kızımın adı melek dedesi koydu şimdi oğlum olacak onun adıni da koymak istiyor sizce melik nasıl isim
Melih de olabilir canım güzel isim Melik te iyi genelde Malik var ama olabilir cnm
Melih de olabilir katılıyorum, Melik de güzel ama isim olarak pek duymadım ondan yadırgadım şahsen tabi çocuk sizin önemli olan sizin sevmeniz.Allah’ın isimlerinden koyuluyor ama her çocuk o ağırlığı kaldıramıyor koyarken iyice düşünmek lazım 😊

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Katılıyorum 👏 bence malik daha kulağa hoş geliyor 🥰😘
Teşekkür ederim bana da öyle geldi canım 💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Melih de olabilir katılıyorum, Melik de güzel ama isim olarak pek duymadım ondan yadırgadım şahsen tabi çocuk sizin önemli olan sizin sevmeniz.Allah’ın isimlerinden koyuluyor ama her çocuk o ağırlığı kaldıramıyor koyarken iyice düşünmek lazım 😊
Aynen bence de eşim de hep öyle der kuzum vAlla bende bilemedim Melih daha iyi gbi ama Melik te iyi çok iyi alışık değiliz ondan garip gldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar