"MELİKEEE"

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"MELİKEEE\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 892 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı \"MELİKEEE\"
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay alakası yok konuyla ama aysenurum mesajlarına bakıyorum çok değişik yazıyorsun kız mesela bsr seys alamayıp fln niye öyle? 😅
Kayra rahatsız hızlı hızlı yazıp bakmadan çıkıyorum ondan k.b.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet Ayşem özelden bana hamile kalırsam kesin donecem demişti ve deprem oldu insan korkuyor 😔😔😔
Aynen canım inşallah sıkıntısı yoktur 🤲🏻

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kayra rahatsız hızlı hızlı yazıp bakmadan çıkıyorum ondan k.b.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım inşallah sıkıntısı yoktur 🤲🏻
Estarufurllah canimmm kusura bakılicak bisey yok tatlı buldum ondan yanlış anladıysan özür dilerim😔kayram nasıl oldu bu arada

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Estarufurllah canimmm kusura bakılicak bisey yok tatlı buldum ondan yanlış anladıysan özür dilerim😔kayram nasıl oldu bu arada
Yok yanlış anlamdım kusura bakma sadecs ülkenin hali ve kayranın hastalığı baya üst üste geldik artık burdan o minik bebekleri bedenleri gördükçe kendime gelemiyorum. Kayra desen daha d kötü🤦🏻‍♀️ ciğerleri enfeksiyon kapmış komple 🥺günde 6 kez hava veriyorum 2 farklı ilaçla iğne verildi onu vurduruyorum birde antibiyotik yavrum resmen gözümün önünde eriyor gram kilo almıyor ya 3 hafta önce neyze şuan da o okadad moralim bozuk ki anlatamam.kayra hastalığı eşime xe bulaştırdı oda hasta bir ben sağlamım salı günü ciğerlerindw bir gelişme olmazsa yatıracak doktor bakalım hayırlısı.

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Yok yanlış anlamdım kusura bakma sadecs ülkenin hali ve kayranın hastalığı baya üst üste geldik artık burdan o minik bebekleri bedenleri gördükçe kendime gelemiyorum. Kayra desen daha d kötü🤦🏻‍♀️ ciğerleri enfeksiyon kapmış komple 🥺günde 6 kez hava veriyorum 2 farklı ilaçla iğne verildi onu vurduruyorum birde antibiyotik yavrum resmen gözümün önünde eriyor gram kilo almıyor ya 3 hafta önce neyze şuan da o okadad moralim bozuk ki anlatamam.kayra hastalığı eşime xe bulaştırdı oda hasta bir ben sağlamım salı günü ciğerlerindw bir gelişme olmazsa yatıracak doktor bakalım hayırlısı.
Çok coj geçmiş olsun😔😔

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Sorma canım minik bedenleri ile nasıl bulaştırıyorlarsa bana da bulaştı bugün fenaydım bize antibiyotik şurup iğne dışında bitkisel öksürük şurubu da vermişti yeni aklıma geldi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar