Sorum var Meme reddi acil🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Meme reddi acil🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 523 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme reddi acil🙏
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bahsetmiştim bebeğim mama içmiyor diye bugün her memeye aldığımda ağlayıp tutmuyor mama da içmiyor napmam lazım ☹️
Ah kuzum mama hiç vermediysen verme 🤦🏻‍♀️. Meme konusunda her türlü emzirmeue çalış bak ben oğlum direndiği zaman sütümü çay kaşığına damlatır onun ağzına veririrdim bir ili kere öyle verip 3. De göğüsümü verirdim süt olduğunu bildiği için hemen alırdı sende bunu dene çay kaşığı ile ağzına süt ver olmadı onu göğüsünün yakınında tut göğüs ucundan onun ağzına sık o zaman yine tutar

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Bahsetmiştim bebeğim mama içmiyor diye bugün her memeye aldığımda ağlayıp tutmuyor mama da içmiyor napmam lazım ☹️
Bnm bebeğim de öyle ne zman emzirmeye çalışsam ağlıyor anaç uykuluyken sabah bı kere emiyor canm acaba ağzının ici pamukçuk olmamış mı çünkü öyle olunca hiç bı şekilde ememmezler

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum mama hiç vermediysen verme 🤦🏻‍♀️. Meme konusunda her türlü emzirmeue çalış bak ben oğlum direndiği zaman sütümü çay kaşığına damlatır onun ağzına veririrdim bir ili kere öyle verip 3. De göğüsümü verirdim süt olduğunu bildiği için hemen alırdı sende bunu dene çay kaşığı ile ağzına süt ver olmadı onu göğüsünün yakınında tut göğüs ucundan onun ağzına sık o zaman yine tutar
Çözdüm ya gazı olduğu için içemiyor biraz içiyor sonra kendini sıkıp agliyoftve kusuyor tüm içtiğini ☹️damla da veriyorum ama etki etmiştir galiba şimdiye kadar gaz sıkıntısı yoktu anlamadım benim nohut yemem ona gaz yapar mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çözdüm ya gazı olduğu için içemiyor biraz içiyor sonra kendini sıkıp agliyoftve kusuyor tüm içtiğini ☹️damla da veriyorum ama etki etmiştir galiba şimdiye kadar gaz sıkıntısı yoktu anlamadım benim nohut yemem ona gaz yapar mi
Etki etmiyor olacaktı klavye değiştirmiş

Nohut gaz yapar tabi ki canım gaz yapıcı şeyler yeme

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Of keşke yemeseydim ya bugün sürekli kusuyor rahatsız olup
Canım sen hiç strese girme nasılsa geçer böyle düşün hep böyle olmayacak de kendi kendime bebeğin küçüktü yanlış hatırlamıyorsam sen vazgeçmezsen emzirmekten o da vazgeçmez kızım 1 haftalıktı meme reddi yaşadığında ama ısrarla verdim meme ucuna mama damlattım bir şki derken biberon sanıp tuttu bir zaman sonra sütüm tazyikli gelmeye başladı hiç bırakmadı şükürler olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar