Meme reddi lütfen bakın kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan Meme reddi lütfen bakın kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 555 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme reddi lütfen bakın kizlar
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nurcandef

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Moralim çok bozuk oğlum 4 aylık 3 haftadır sağ gogsumu hiç emmiyor uykuda kandırıp emzirmeye çalışıyorum ama farkediyor hemen ağlıyor daha önce aşırı süt geliyordu ve onu yoruyodu sağ gogs şimdi nasıl tekrar emmesini sağlarım koreldi resmen süt çok az o tarafta nasıl sütü devam ettirebilirim 😢

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Moralim çok bozuk oğlum 4 aylık 3 haftadır sağ gogsumu hiç emmiyor uykuda kandırıp emzirmeye çalışıyorum ama farkediyor hemen ağlıyor daha önce aşırı süt geliyordu ve onu yoruyodu sağ gogs şimdi nasıl tekrar emmesini sağlarım koreldi resmen süt çok az o tarafta nasıl sütü devam ettirebilirim 😢
Sıcağa yakın duş ve masaj iyi gelecektir canım bebeğin inşallah tekrar alır

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
Sadece sol memeyi emiyorsa bebeğinin pozisyonunu bozmadan yani solda tutarak sağ memeyi emzir. Bebeğin yönünü değiştirme. Bu tavsiye genelde işe yarıyor. Dene istersen.

N

Nurcandef

Guest

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar