Meme reddi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan Meme reddi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,965 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Meme reddi
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım çok geçmiş olsun , eğer sütünün çekilmesini istiyorsan sakın sağma hangi yöntem bilmiyorum ama bilen arkadaşların dediği yöntemleri uygula çekilsin eğer vermek de istiyorsan sağ
Teşekkür ederim bitanem yok sağmam zaten 🤦🏻‍♀️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım eczanelerde satılıyor kilitli süt poşetleri var göğsünü sağıp onlara boşalt buzluğa at en azından çöp olmaz yani yine kullanabilirsin
Yok çiçeğim vermeyeceğim zaten alerjik bebek olduğu için diyet yapıyordum diyetimi bozacağım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar merhaba Yuşa Han 95 günlük oldu ve memeyi reddetti 3 gündür her verdiğimde öğürüp ağlıyor mama verince içiyor. Asıl sorum şu göğsümde süt birikti ve artık ağrı yapıyor internette limonla masaj, soğuk kompres ve nane yazıyor. Sizin denediğiniz yöntemler varmı ?
Ay cok.kecmis olsun canim

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım benim bebeğim alerjik bebek olduğu için ben diyetteydim sütüm yetersizdi mecbur mama vermek zorunda kaldım dolayısıyla bıraktı. Bırakması beni üzmedi ne yesem şüpheyle yiyordum

Sağınca süt üretime devam eder bitanem

Çok teşekkür ederim bitanem deneyeceğim bugün inşallah geçer
Doğrudur kuzum zaten duymazsa mecbursun mama vermeye veya alerjikse rabbim şifa versin😘

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba Yuşa Han 95 günlük oldu ve memeyi reddetti 3 gündür her verdiğimde öğürüp ağlıyor mama verince içiyor. Asıl sorum şu göğsümde süt birikti ve artık ağrı yapıyor internette limonla masaj, soğuk kompres ve nane yazıyor. Sizin denediğiniz yöntemler varmı ?
Sut sagma pompa varsa sag buz dolaba koy cokk yararli suanki sut. Beberon Alyosa Kandi sutunu beberonda icsin daha kolay

Sut sagma pompa varsa sag buz dolaba koy cokk yararli suanki sut. Beberon Alyosa Kandi sutunu beberonda icsin daha kolay
Sabah aksam sagarsin kandinda zorlanmassin sut sagma makinalari kiraya da veriyolar iyi bise

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Mervem çok geçmiş olsun bilirim o ağrıyı illet biseydir eğer emzirebiliyosan emzir yoksa sağım yap ben öyle kurtuldum benim oğlumda beş buçuk aylık memeyi tamamen birakdi anca uykudan uyanınca yada dalarken başka türlü almiyo ben bir üç buçuk aylıktan beri meme reddi yaşadım emmedigu içinde süt salimida azaldı ister istemez

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Doğrudur kuzum zaten duymazsa mecbursun mama vermeye veya alerjikse rabbim şifa versin😘
Amin inşallah bitanem

Sabah aksam sagarsin kandinda zorlanmassin sut sagma makinalari kiraya da veriyolar iyi bise
Yok bitanem diyeti bozdum benim sütüm bebeğe yaramaz aksine zarar verir

Mervem çok geçmiş olsun bilirim o ağrıyı illet biseydir eğer emzirebiliyosan emzir yoksa sağım yap ben öyle kurtuldum benim oğlumda beş buçuk aylık memeyi tamamen birakdi anca uykudan uyanınca yada dalarken başka türlü almiyo ben bir üç buçuk aylıktan beri meme reddi yaşadım emmedigu içinde süt salimida azaldı ister istemez
Ya benimde 3 gün sonra doldu göğüslerim bende bişey anlamadım

Tuh ya bi 6 ay keşke emseydi
Keşke ama yapacak bişey yok

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin inşallah bitanem

Yok bitanem diyeti bozdum benim sütüm bebeğe yaramaz aksine zarar verir

Ya benimde 3 gün sonra doldu göğüslerim bende bişey anlamadım

Keşke ama yapacak bişey yok
Aman skma canini balim sağlıklı olsunda boşver ek gıdaya geçince sen tavsiye bol bol yaparsın kuzuma❤❤🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar