Sorum var Meme reddi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuyldirim tarafından oluşturulan Meme reddi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 242 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme reddi
Konbuyu başlatan Cansuyldirim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 3.5 aylık oğlum var 2 haftadır meme reddi yaşıyoruz iki emiyor bırakıyor bazen sadece bi göğsümü tutuyor bu meme reddi ne zaman biter kızlar sizin oldumu ne yaptınız
4 aylık atak canım 1 ay sürüyor senin sadece yapman gereken sabretmek meme reddi oluyor ama adla bırakmıyorlar kokrma. Sen istemedikçe 10 15 dakika ara ile göğüsünü ona vermeye çalış istemezse zorlma bırak 15 dakika sonra tekrar dene

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
4 aylık atak canım 1 ay sürüyor senin sadece yapman gereken sabretmek meme reddi oluyor ama adla bırakmıyorlar kokrma. Sen istemedikçe 10 15 dakika ara ile göğüsünü ona vermeye çalış istemezse zorlma bırak 15 dakika sonra tekrar dene
Katılıyorum zorlama pes etme eski haline heri dönecek bu süreç geçici sabretmek gerekiyor annesi

Cansuyldirim

Kayıtlı Üye
rank
Evet atanmış bu malesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Katılıyorum zorlama pes etme eski haline heri dönecek bu süreç geçici sabretmek gerekiyor annesi
İnşallah canım 🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar 3.5 aylık oğlum var 2 haftadır meme reddi yaşıyoruz iki emiyor bırakıyor bazen sadece bi göğsümü tutuyor bu meme reddi ne zaman biter kızlar sizin oldumu ne yaptınız
Ahhh kuzum bizde 4 bucuk aylihiz suan bizde nazaran yasiyoruz delirtiyor beni vallha asiri huysuz herseye ağlıyor atakmis bu sanirim vallha daha neler yasayavginiz bilmiyorum🙄

Tüm sayfalar yüklendi.