Meme ucu kremi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Meme ucu kremi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,107 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Meme ucu kremi
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Anneler merhaba ilk doğumumda çok kötü meme ucu yarası çekmiştim. Silikon kaplarla rahattım ama şimdi doğuma yakinken bile ucları çatlamaya başladı. Doktoruma sordum istediğin kremi sürebilirsin dedi her hangi bir marka önermedi. Sizin memnun kaldığınız mümkünse silinmeyen krem önerinizi alabilir miyim. Bu arada zeytinyağı bende alerji yapıyor yakıyor cildimi

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Anneler merhaba ilk doğumumda çok kötü meme ucu yarası çekmiştim. Silikon kaplarla rahattım ama şimdi doğuma yakinken bile ucları çatlamaya başladı. Doktoruma sordum istediğin kremi sürebilirsin dedi her hangi bir marka önermedi. Sizin memnun kaldığınız mümkünse silinmeyen krem önerinizi alabilir miyim. Bu arada zeytinyağı bende alerji yapıyor yakıyor cildimi
Canim merhaba ben lansinoh kullandim be siddetlede tavsiye ediyorum kremi sürdükten sonra bebeginide rahatlikla emzirebilirsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim merhaba ben lansinoh kullandim be siddetlede tavsiye ediyorum kremi sürdükten sonra bebeginide rahatlikla emzirebilirsin
Lansinoh HPA Lanolin, emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.

Hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde ya da bebekte alerjiye neden olabilecek papatya, kabukluyemiş yağları, E vitamini vs. içermez.

İngiliz Alerji Kurumu’nun onayını alan tek göğüs ucu kremidir.

İçeriğinde üstün HPA teknolojisi ile saflaştırılmış %1oo doğal lanolin bulunur.

HPA Lanolin, tatsız, kokusuz ve renksizdir. Böylece bebek annesinin kokusunu ve anne sütünün tadını alabilir.

Hem bebek, hem de anne için güvenlidir.

Annenin her ihtiyaç duyduğunda kullanabilir. Daha etkili sonuç için her emzirmeden sonra kullanılması önerilir.

Buda kremin detayi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Normal zamanlarda Lansinohu ben de kullanıyorum ama doktorum öyle yazsa bile sen yine de emzirirken sil dedi sonuçta yabancı madde dedi 😊 Çok ileri çatlama durumlarında Garmastan kullandım bekletince iyi geliyor onu ama emzirirken özellikle karbonatlı suyla siliyorum hem karbonat bebeğe de iyi geliyor bebeğin ağzında pamukçuk olursa

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Zeytinyağı alerji yapmasaydi o birebir iyileştiriyo bana çok iyi geldi hiç bı kremin faydası olmadı bende zeytinyağı yapıp streç film ile kapliyodum sonra rahatlıkla emziriyodum göğüs ucu hep nemli kalıyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım zeytinyağı yazacaktım O da alerji yapıyormuş☺☺ ben sütümü sürüp Göğüs pedi kapatıyordum çatlama olmadı nemli kalıyordu sürekli

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Lanisonih çok iyi bı krem canım çatlakları kısa sürede iyileştiryo Rabb'im sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️

missmadame

Kayıtlı Üye
rank

Lansinoh HPA Lanolin, emzirme döneminde hassaslaşan göğüs uçlarını nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.

Hiç bir katkı maddesi, koruyucu madde ya da bebekte alerjiye neden olabilecek papatya, kabukluyemiş yağları, E vitamini vs. içermez.

İngiliz Alerji Kurumu’nun onayını alan tek göğüs ucu kremidir.

İçeriğinde üstün HPA teknolojisi ile saflaştırılmış %1oo doğal lanolin bulunur.

HPA Lanolin, tatsız, kokusuz ve renksizdir. Böylece bebek annesinin kokusunu ve anne sütünün tadını alabilir.

Hem bebek, hem de anne için güvenlidir.

Annenin her ihtiyaç duyduğunda kullanabilir. Daha etkili sonuç için her emzirmeden sonra kullanılması önerilir.

Buda kremin detayi
Bugun ebebeğe gittim ve bu kremden aldım. Ayy bunu öneren her cinsidaşıma çok teşekkür ederim😍 meme uçlarım aşırı kurumuştu kaşınıyordu aleoveralı yağ sürüyordum yine kuruyordu şimdi kaşıntısı geçti yumuşadı başı kuru kuru dökülüyordu yumuşadı 🤗

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Bugun ebebeğe gittim ve bu kremden aldım. Ayy bunu öneren her cinsidaşıma çok teşekkür ederim😍 meme uçlarım aşırı kurumuştu kaşınıyordu aleoveralı yağ sürüyordum yine kuruyordu şimdi kaşıntısı geçti yumuşadı başı kuru kuru dökülüyordu yumuşadı 🤗
Ayyy canım yaradiysa iyi geldiyse ne mutlu bana bu krem tam benim kurtaricim cok sevindim inan iyi geldigine

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Lansinoh🤌 bi eczane lanolin vermişti lansinoh muadiliymiş içeriği de aynı silmeye de gerek yok dedi aldım ama hemen emdi tenim yani azıcık nemlendirecek kadar bile kalmıyordu bol sürsem de neyse ilk bunu almıştım sonra da bir hemşire lansinoh tavsiye etti eczaneleri talan ettim sadece 1 eczanede minik bir tüp bulabildim buna da şükür dedim aldım kızım 3 aylık oldu hala arada gerektikçe kullanıyorum hem de aynı tüpü 😍 minik ama etkili kıvamı lanolin denen markadan kat kat daha iyi ikisinin de içeriğinde lanolin yazıyor olmasına rağmen lansinoh daha kıvamlı

Ay almışsın bile yorumları okumamak ve sonucu 🤭😅 şifa olsun 🤩

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Lansinoh🤌 bi eczane lanolin vermişti lansinoh muadiliymiş içeriği de aynı silmeye de gerek yok dedi aldım ama hemen emdi tenim yani azıcık nemlendirecek kadar bile kalmıyordu bol sürsem de neyse ilk bunu almıştım sonra da bir hemşire lansinoh tavsiye etti eczaneleri talan ettim sadece 1 eczanede minik bir tüp bulabildim buna da şükür dedim aldım kızım 3 aylık oldu hala arada gerektikçe kullanıyorum hem de aynı tüpü 😍 minik ama etkili kıvamı lanolin denen markadan kat kat daha iyi ikisinin de içeriğinde lanolin yazıyor olmasına rağmen lansinoh daha kıvamlı

Ay almışsın bile yorumları okumamak ve sonucu 🤭😅 şifa olsun 🤩
Teşekkür ederim canım benim. İlk doğumda ağlaya ağlaya emzirdim oğlumu. Mememi sanki zımparalayıp üstüne tuz basıp keçilere yalatıyorlar gibi acısı vardı.. doğuma bi kaç gün kaldı ve hemen sürmeye başkadım. Eczanede biraz pahalıydı ebebkten aldım küçük boyunu

Tüm sayfalar yüklendi.