Meme ucu yarasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Ncla tarafından oluşturulan Meme ucu yarasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 396 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Meme ucu yarasi
Konbuyu başlatan Ncla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar doğum yaptım meme ucum çok aciyor yara oldu ne önerirsnz ne yaptıysam geçmesi.
Valla canım ben ilaç vs kullanmadım sadece her emzirmeden önce ve sonra kendi sütümü sağdım bebeğim emmdipş anlar nemli bez koydum ve ara ara yine kendi sütümü sürdüm 1 haftad düzeldi. Lansinoh krem çok öneriyorlar heme bebepi emzirirken silmeye gerek filan kalmıyormul yada gümüş kapak

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğum yaptım meme ucum çok aciyor yara oldu ne önerirsnz ne yaptıysam geçmesi.
Şiödi yeni ürünler çıkmış ama 5 yıl öncek iişk doğumum da bende yaşadım çözüm bir süre emzirdikten sonra gögsüme bir parça streç sardım emzirirken değişyim sonra geçti

merveofs

Kayıtlı Üye
rank
Lansinoh krem ve gümüş kapak çok öneriliyor. Pansuman gidince ebeye sormuştum ne kullanırsan kullan 10-15 gün çekeceksin her türlü demişti ben de hiçbir şey kullanmadım. Sadece sütüm akinca falan onu sürüyordum o da birkaç kere yaptım zaten şükür 5-6 gün çektim ve geçti elhamdülillah. Bebek emdikçe de geçer diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum tabi

Tüm sayfalar yüklendi.