Meme🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Meme🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,053 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme🙄
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canlarm bebegim surekli memede kalmak istiyor ya emzigi de atıyor doymadığı icin mi surekli meme istyor yoksa emzik gbi oyalanmak icin mi nasil anlayacam ya
Canım senin kokunu almak kendini güvende hissetmek için memede kalmak istiyor. İlk üç kendilerini anne karnında hissediyolarmış kızımda ilk 4 ay öyleydi hep memede. Bende bırakmıyordum her iş kalıyordu bı daha bu zamana dönemicek

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aman keskr oyle olsun da bitanem ben acaba doymuyor mu diye korkuyorum da
Canım senin kokunu almak kendini güvende hissetmek için memede kalmak istiyor. İlk üç kendilerini anne karnında hissediyolarmış kızımda ilk 4 ay öyleydi hep memede. Bende bırakmıyordum her iş kalıyordu bı daha bu zamana dönemicek

Canlarm bebegim surekli memede kalmak istiyor ya emzigi de atıyor doymadığı icin mi surekli meme istyor yoksa emzik gbi oyalanmak icin mi nasil anlayacam ya
Senin kokuna alıştığı için bırakmıyordur canm zaten kontrollere götürdüğün zaman kilo alımı iyiyse sıkıntı yoktur canm benm oğlumda aynı beşikte uyumuyor yanıma yatırıyorum hemen uyuyup kalıyor kokuma alıştığı için yanımda yatmak istiyor

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Senin kokuna alıştığı için bırakmıyordur canm zaten kontrollere götürdüğün zaman kilo alımı iyiyse sıkıntı yoktur canm benm oğlumda aynı beşikte uyumuyor yanıma yatırıyorum hemen uyuyup kalıyor kokuma alıştığı için yanımda yatmak istiyor
Hmmm tamam ozaman kuşummmm💕💕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doyuyor korkma benim kızda öyle aynı
Aman oyle olsun sibelimm❤❤

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum gebe eğitiminde hoca annenin göğüs ucu bebeğin anne karnındaki aminosentez sıvısıyla aynı kokuyormus bu da bebekleri sakinlestiriuormus uykuya dalmasini kolaylastiriyormus

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimkide tipki oyle surekli agizi boyle😲😲 doktorum bebey duzenli saatlarda yedirtmemi soyledi surekli meme emdiyi ucun qaz yapiyormuw buda bebryi incitiyormuw 2 saatdan 1.30 dakadan bir meme vermemi soyledi bizde duzene uyum saglamaya caliwiyoruz bakalim

Tüm sayfalar yüklendi.