memede uyuyan bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EsKa tarafından oluşturulan memede uyuyan bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı memede uyuyan bebek
Konbuyu başlatan EsKa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyyenur nur

EsKa

Kayıtlı Üye
rank
hayırlı geceler kızlar. bebeğim henüz 25 günlük. zorlu bir emme sürecinden geçtik göğüsler yara oldu, memeyi zor tuttu vs derken çok şükür memeyi kavrıyoruz artık. memeyi emerken uyuyor bizim kızçe ama uyku moduna geçmişken bile ufak ufak emmeye devam ediyor. bıraksam 1 saat emer herhalde öyle(meme emmenin farkına vardı) uyku modundayken onu memeden ne şekilde ayırabilirim? bazen kendisi çıkıyor yatağına koyuyorum ama uyanıyor.

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
hayırlı geceler kızlar. bebeğim henüz 25 günlük. zorlu bir emme sürecinden geçtik göğüsler yara oldu, memeyi zor tuttu vs derken çok şükür memeyi kavrıyoruz artık. memeyi emerken uyuyor bizim kızçe ama uyku moduna geçmişken bile ufak ufak emmeye devam ediyor. bıraksam 1 saat emer herhalde öyle(meme emmenin farkına vardı) uyku modundayken onu memeden ne şekilde ayırabilirim? bazen kendisi çıkıyor yatağına koyuyorum ama uyanıyor.
Memenin kenarına hafiften bas cikar canım 20 dkdan fazla emzirme

Sümeyyenur nur

Kayıtlı Üye
rank
Benim hep öyleydi ya 2 yaşına kadar emzirdim galiba seninde sut delisi... ben memeden kestikten sonra kendini inek sütüne verdi su an 3 yasini bitirdi hala süt olmadan yaşayamıyor... 20 dk ayirin diyorlar ama ne bilim uzun uzun emiyor bebek insan kıyamıyor nasil güzeller

Tüm sayfalar yüklendi.