Men├╝­čśő

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Aleyna Yavuz taraf─▒ndan olu┼čturulan Men├╝­čśő ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 267 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 12 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Hertelden
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Men├╝­čśő
Konbuyu ba┼člatan Aleyna Yavuz
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Baharrr

Kayra'n─▒n Annesi ­čĹ╝­čĆ╝

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Vallahi bug├╝n bende men├╝ sadece makarna ve tur┼ču var ama biz ├žocuklarla tost ├žay yedik her g├╝n yemek d├╝┼č├╝nmekten ba┼č─▒ma a─čr─▒lar giriyor vallahi ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
En iyisi valla ya ­čśé­čśéart─▒k yemek yapmaya ├╝┼čenir oldum d├╝┼č├╝n

Baharrr

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
9 May─▒s 2022
En iyisi valla ya ­čśé­čśéart─▒k yemek yapmaya ├╝┼čenir oldum d├╝┼č├╝n
Sen hamilesin yapam─▒yorsun belki iki canl─▒s─▒n ama ben ak┼čamdan d├╝┼č├╝n├╝yorum yine akl─▒ma gelmiyor en son ├žocuklara soruyorum ne isterlerse onu yap─▒yorum bir kocam var soruyorum kafana g├Âre tak─▒l diyor bir insan─▒n can─▒ hi├žmi bir┼čey istemez oda yok­čśľ

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Sen hamilesin yapam─▒yorsun belki iki canl─▒s─▒n ama ben ak┼čamdan d├╝┼č├╝n├╝yorum yine akl─▒ma gelmiyor en son ├žocuklara soruyorum ne isterlerse onu yap─▒yorum bir kocam var soruyorum kafana g├Âre tak─▒l diyor bir insan─▒n can─▒ hi├žmi bir┼čey istemez oda yok­čśľ
Ahahhaa benim koca da ├Âyle ak┼čama ne yapay─▒m deim can─▒n ne istiyorsa bir kere can─▒m bir ┼čey istese sana sormam diyorum bu sefer de keyfin bilir diyor ­čśé­čśé

Aleyna Yavuz

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 Aral─▒k 2021
Valla ben bugun tavuk sulu pilav , ┼čehirye ├žorbas─▒ e salata yapt─▒m a─čr─▒dan ├Âl├╝yprum ka├ž g├╝nd├╝r ┼č─▒p ┼č─▒p olan ne varsa onu yapt─▒m yeter ­čśé­čśé
Daha ne olsun can─▒m arada olur ├Âyle eline sa─čl─▒k ­čą░
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Vallahi bug├╝n bende men├╝ sadece makarna ve tur┼ču var ama biz ├žocuklarla tost ├žay yedik her g├╝n yemek d├╝┼č├╝nmekten ba┼č─▒ma a─čr─▒lar giriyor vallahi ­čĄŽÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Oh mis eline koluna sa─čl─▒k­čą░

K─▒ymal─▒ ─▒spanakl─▒ b├Ârek yapt─▒m yan─▒na p─▒rasa ├žorbas─▒
Bende ─▒spanakl─▒ patatesli b├Ârek yapm─▒┼čt─▒m ge├žen g├╝n d├╝nde pilav yayla ├žorbas─▒ tavuk mantar sote bide taze fasulye yapt─▒m

­čöą Kayra Ate┼č ­čöą
Y├Ânetici
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
15 Ekim 2021
Daha ne olsun can─▒m arada olur ├Âyle eline sa─čl─▒k ­čą░

Bende ─▒spanakl─▒ patatesli b├Ârek yapm─▒┼čt─▒m ge├žen g├╝n d├╝nde pilav yayla ├žorbas─▒ tavuk mantar sote bide taze fasulye yapt─▒m
─░┼čte ­čśé­čśégel evdekilere yaran bu men├╝ ile ho┼č umrumda da de─čil ­čśé­čśé

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar