Merhaba 19 haftalik gebeyim şuan dün doktora gittim bebek dümdüz ustrason da çıktı neden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gulay Dilan cellik k tarafından oluşturulan Merhaba 19 haftalik gebeyim şuan dün doktora gittim bebek dümdüz ustrason da çıktı neden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 984 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba 19 haftalik gebeyim şuan dün doktora gittim bebek dümdüz ustrason da çıktı neden
Konbuyu başlatan Gulay Dilan cellik k
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Neden bebek ustrason dümdüz kemik gibi çıktı sanki bebek yok gibi bana anlatabilir misin ustrason bebek dümdüz bir
Belli bir zamandan sonra bebeğin tam boy olarak göremiyorlar ultrasonda bence onunla alakalı bir durumdur yani sorun olsa zaten doktor derdi anlatırdı bence. Yani doktor demişti ki ben son gittiğimde bu haftalardan sonra bebek daha tam boy olarak gorunmeyebilir ultasonda yani kafasına bakıp sonra bedenine bakıyorlar gibi düşün doktorda nerede kaldıysa oradan fotoğraf vermiştir yani bence öyle sıkma canını

Gulay Dilan cellik k

Kayıtlı Üye
rank
Belli bir zamandan sonra bebeğin tam boy olarak göremiyorlar ultrasonda bence onunla alakalı bir durumdur yani sorun olsa zaten doktor derdi anlatırdı bence. Yani doktor demişti ki ben son gittiğimde bu haftalardan sonra bebek daha tam boy olarak gorunmeyebilir ultasonda yani kafasına bakıp sonra bedenine bakıyorlar gibi düşün doktorda nerede kaldıysa oradan fotoğraf vermiştir yani bence öyle sıkma canını
Soru yok fok sukur dedi bebek iyidir genisiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar