Merhaba anneler 28 haftalık hamileyim ama Dr ultrasnda 2 hafta ilerde gidiyo ve kafası büyük dedi boyle birseyle karşılaşan varmı ve bir zararı varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nisan Anneleri kategorisinde Aydanin_annesi_ilkay tarafından oluşturulan Merhaba anneler 28 haftalık hamileyim ama Dr ultrasnda 2 hafta ilerde gidiyo ve kafası büyük dedi boyle birseyle karşılaşan varmı ve bir zararı varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,766 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nisan Anneleri
Konu Başlığı Merhaba anneler 28 haftalık hamileyim ama Dr ultrasnda 2 hafta ilerde gidiyo ve kafası büyük dedi boyle birseyle karşılaşan varmı ve bir zararı varmi
Konbuyu başlatan Aydanin_annesi_ilkay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Aydanin_annesi_ilkay

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler 28 haftalık hamileyim ama Dr ultrasnda 2 hafta ilerde gidiyo ve kafası büyük dedi boyle birseyle karşılaşan varmı ve bir zararı varmi

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta ileri yada geri cok da sorun degil canim illerleyen aylarinda normale doner kafasinin buyuk olmasi belki normal dogum olmasina engel olabilir . Doktorun sorun yok dediyse zaten hic korkma . Sonucta makinayla olcum yaparak ortalama bir sonuc soyluyorlar . Rabbime emanet bebeginde sen de sikma canini kuzum 😘

Aydanin_annesi_ilkay

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta ileri yada geri cok da sorun degil canim illerleyen aylarinda normale doner kafasinin buyuk olmasi belki normal dogum olmasina engel olabilir . Doktorun sorun yok dediyse zaten hic korkma . Sonucta makinayla olcum yaparak ortalama bir sonuc soyluyorlar . Rabbime emanet bebeginde sen de sikma canini kuzum 😘
İlk normal oldu buda rabbimin izniyle normal olsun istiyorum sezeryan kolay ama sonrası zor diye duydum kızımda hemen ayaklanmistim buda normal olur inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🤲💞🌹

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
İlk normal oldu buda rabbimin izniyle normal olsun istiyorum sezeryan kolay ama sonrası zor diye duydum kızımda hemen ayaklanmistim buda normal olur inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🤲💞🌹
Evet ablam sezeryan oldu bebegini emzrimedi 20 gun surdu ayaklanmasi gercekten zor kisiden kisiye de degisiyo tabi ama bn sezeryan oldum hemn ayaklandim diyen daha cikmadi karsima 😑... İlki normalse ikincide insallah normal olur . Haftadina gore kafasi buyukse bebegin onu toparlar korkma . Allah bibavazda kurtarsin saglikla kucagina al insallah 😘🤍

Aydanin_annesi_ilkay

Kayıtlı Üye
rank
Evet ablam sezeryan oldu bebegini emzrimedi 20 gun surdu ayaklanmasi gercekten zor kisiden kisiye de degisiyo tabi ama bn sezeryan oldum hemn ayaklandim diyen daha cikmadi karsima 😑... İlki normalse ikincide insallah normal olur . Haftadina gore kafasi buyukse bebegin onu toparlar korkma . Allah bibavazda kurtarsin saglikla kucagina al insallah 😘🤍
Amin çok teşekkür ederim içimi ferahlattiniz bütün hamisler bir avazda kurtulsun😘❤️

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
benim iki oglumda iki hafta onden gidiyodu canim gelisimleri. yalniz kafasi buyuk diyen olmadi... sorun olmadi olmuyo da... iriydi bebeklerim yani.. Rabbim saglikla kucagina almayi nasib etsin.

Aydanin_annesi_ilkay

Kayıtlı Üye
rank
Bana da dedi 32 haftalıkken 36 gözüküyordu son haftada düzeldi cnm
İnşallah benimde düzelir🌹
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

benim iki oglumda iki hafta onden gidiyodu canim gelisimleri. yalniz kafasi buyuk diyen olmadi... sorun olmadi olmuyo da... iriydi bebeklerim yani.. Rabbim saglikla kucagina almayi nasib etsin.
Amin inşallah Allah razı olsun 🤲💞

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Bisey olmaz cnm insallah benim kızimada öyle demişti kafa gelişimi 1 hafta onde gidiyo diye zekayla filan ilgisi yok yani şuan kızimin kafası gayet normal buyuk deyil yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar