Merhaba Anneler 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Merhaba Anneler 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 13,275 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 25 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Merhaba Anneler 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ne güzel şansa bak hakkaten ☺️😍 Rabbim sağlıcakla kuzucuklarımızı büyütmeyi nasip etsin inşallah🙏🌸 kaç haftalık hamilesin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya Rabbim Sanada anneligi en kısa zamanda en güzel şekilde tattirsin inşallah canım 🙏🙏🌸💕
35+1 günlüğüz şuan kuzum amin ins tatlim cümlemiz sagliklica yavrusunu kucagina alsın inş balım

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Yaa ne güzel şansa bak hakkaten ☺️😍 Rabbim sağlıcakla kuzucuklarımızı büyütmeyi nasip etsin inşallah🙏🌸 kaç haftalık hamilesin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya Rabbim Sanada anneligi en kısa zamanda en güzel şekilde tattirsin inşallah canım 🙏🙏🌸💕
İnşallah canım benim

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Benim adımda güler 30 yaşındayım aslen Ardahanyilim Kastamonu ya gelin gittim ıstanbulda yaşıyorum 1 oglum 3 kizim var en küçük kızım 4 aylık oldu allahim herkese anne olmayı nasip etsin doğum yapicak olanlarda yardım etsin bi avazda kurtarsin 😊😊
Amin canım inşallah
Evet kızlar can sıkıntısından evde boğulmak üzereyim kayrada malum dokunamıyoeum emzirmek dışında 🥺🥺 o yüzden post açıp yenş gelen kişilerin isimlerini öğrenelim dedim. Ben başlayayım. İsmim Ayşenur 21 yaşındayım aslen Ordu'luyum . 72 günlük bir oğluşum var ilk bebeğim 😍😍. Kırklareline gelin gittim 13 aylık evliyim 🤭🤭. Peki ya sizler isminiz, nerde oturuyorsunuz, kaçıncı bebek , kaç yıllık evlisiniz? 🤭🤭
Merhaba Anneler bende siverkliyim İstanbul'a gelin geldim 19 yaşındayım 8 aylık evliyim 6 aylık hamileyim🥰Rabbi hamile olan annelere bı avazda kurtarsın inşallah bebeklerini kucaklarına alan annlerde hem onlara hem bebislere sağlık sıhhat versin.darisi artık bizim başımıza olur 🤲🥰🥰🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin canım inşallah
Merhaba Anneler bende siverkliyim İstanbul'a gelin geldim 19 yaşındayım 8 aylık evliyim 6 aylık hamileyim🥰Rabbi hamile olan annelere bı avazda kurtarsın inşallah bebeklerini kucaklarına alan annlerde hem onlara hem bebislere sağlık sıhhat versin.darisi artık bizim başımıza olur 🤲🥰🥰🥰
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Napsın balım gitti bugun doktor geri göndermiş çatısı çok basıkmıl sanırım haftaya sezaryana alırız demiş ama tabi tam olarak belli değil..
Yaaa kuzum cok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun İnşaALLAH bir rahatlasaydı Allah izniyle 🤲 kuzum hafdası tam diyilim niye tam belli diyilki niye bu kadar bekletiyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yaaa kuzum cok üzüldüm hakkında hayırlısı olsun İnşaALLAH bir rahatlasaydı Allah izniyle 🤲 kuzum hafdası tam diyilim niye tam belli diyilki niye bu kadar bekletiyorlar
Sanırsam haftaya 38 haftlık olacak canım ya her şey iyi aslında sadece mervede aşırı enfeksiyon var ve kansızlık hat safhada doktoru çatı muayenesi yapmış sanırım 1 cm açıklık var ama çok dar sezaryan olur dmeil tabiki ki ne zaman geleceği belli değil Paşamın keyfi baya yerinde bugun Merve ile çok heyecanlıydık gelecek diyr ama nasibi bugun değilmiş yakışıklı oğluşunun. Haftaya bakalım ne olacak Merve'nin sancıları da oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar