Sorum var Merhaba arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• Konbuyu başlatan eif
  • Toplam 25 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde eif tarafından oluşturulan Merhaba arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 799 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Konbuyu başlatan eif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan eif
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
7 ay önce korunmasız ilişki yaşadım sonra ayrıldık sonra başkasiyla evlendim 8 haftalık hamileyim bunun eskiyle alakası yoktur dimi
İki aylık hamilesin yedi ay önce olmuş zaten sanmıyorum eskisinden olacağını bide sen ayrıldıktan sonra adet olmadinmi mantıken her ay adet oldugumuz icin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
7 ay önce korunmasız ilişki yaşadım sonra ayrıldık sonra başkasiyla evlendim 8 haftalık hamileyim bunun eskiyle alakası yoktur dimi
Soruda mantık arıyorum. 7 ay önce olmuş şeyden hamile kalsan şu an karnın burnunda doğumuna da 3 ay vardı yazdığım sana mantıklı geldi mi arkadaşım 8 haftalık hamileyim diyorsun birde usg de mi belli oldu

eif

Kayıtlı Üye
rank
İki aylık hamilesin yedi ay önce olmuş zaten sanmıyorum eskisinden olacağını bide sen ayrıldıktan sonra adet olmadinmi mantıken her ay adet oldugumuz icin
Evet oldum her ay düzensiz oldum ama her ay oldum öyle bişey olmaz dimi çok takıyorum kafama son adetim 4 ocak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soruda mantık arıyorum. 7 ay önce olmuş şeyden hamile kalsan şu an karnın burnunda doğumuna da 3 ay vardı yazdığım sana mantıklı geldi mi arkadaşım 8 haftalık hamileyim diyorsun birde usg de mi belli oldu
Evet ultrasona girdim öyle bişey olmaz dimi

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...