Merhaba canlarım⚘

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Merhaba canlarım⚘ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Merhaba canlarım⚘
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Nasılsınız kızlar hamişler anneler bebişler nasıl ben iyiyim çok şükür. Bazı işlere giriştim bir kaç gündür onunla uğraşıyorum sizleride sayfamda görmekten mutluluk duyarım❤💕
Sayfa adı @armimanin_orgu_dunyasi
Ayyy iyiyim cnm saol bebiş de iyi ellerinden öperr😘😘😅Hayırlı olsun inşallah cnm benim Güzel hayırlı günlerde kullan işlerini💜Bol kazançlar dilerim inşallah...💜💕

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım benim bol kazançlar dilerim 🥰ev hanımlarının böyle girişimci olması çok hoşuma gidiyor takdir ediyorum canım 🥰❤️👌takip ederim inşallah
Teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun aynen önceden yapıyordum çocuktan sonra bıraktım şimdi tekrar başladım

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Nasılsınız kızlar hamişler anneler bebişler nasıl ben iyiyim çok şükür. Bazı işlere giriştim bir kaç gündür onunla uğraşıyorum sizleride sayfamda görmekten mutluluk duyarım❤💕
Bol kazançlar dilerim canım Instagram hesabım yok benim

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy iyiyim cnm saol bebiş de iyi ellerinden öperr😘😘😅Hayırlı olsun inşallah cnm benim Güzel hayırlı günlerde kullan işlerini💜Bol kazançlar dilerim inşallah...💜💕
Allah iyilik versin inşallah teyzeside onu minik yanaklarından öper❤😘 😄 teşekkür ederim canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol kazançlar dilerim canım Instagram hesabım yok benim
Teşekkür ederim canm ❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hayırlısı olsun baharım rabbim bol kazançlar nasip etsin hemen takibe alıyorum sayfayı

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.