Sorum var Merhaba canmlarim nasilsiniz gorulmeyeli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sona tarafından oluşturulan Merhaba canmlarim nasilsiniz gorulmeyeli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 240 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Merhaba canmlarim nasilsiniz gorulmeyeli
Konbuyu başlatan Sona
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar sorum budur benim bebyimin azı duduaklari ağız yanları iç kısımda beyaz beyaz yaralarımı nemi anlamadım süt rengi ne yapsamda iylese
İyiyim canım sen nasılsın oğlusun nasıl pamukla sil sürekli canım

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kizlar sorum budur benim bebyimin azı duduaklari ağız yanları iç kısımda beyaz beyaz yaralarımı nemi anlamadım süt rengi ne yapsamda iylese
Canım merhaba nerelerdesin sen benimde aynısı oldu oğlunun kaç gündür karbonatlı suyla sildim çok az kaldı benimde baya dağılmıştı dene faydasını görürsun nasıl yaptığımı anlatayım sana
..1 çay bardağı kaynatılıp soğumuş suya Bir çay kaşığı karbonat koy karıştır iyice sonra gazli bezi barınağına sar suya batırıp ağzıni sil ben her gün yapıyorum

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Og
İyiyim canım sen nasılsın oğlusun nasıl pamukla sil sürekli canım
Oğlusumda iyi teyzesi huysuzluk yapıyor tamam pamuku kurur kurumu yoksa isltıb sileyim senin bebeyin nasil büyük oğlan olmusmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım merhaba nerelerdesin sen benimde aynısı oldu oğlunun kaç gündür karbonatlı suyla sildim çok az kaldı benimde baya dağılmıştı dene faydasını görürsun nasıl yaptığımı anlatayım sana
..1 çay bardağı kaynatılıp soğumuş suya Bir çay kaşığı karbonat koy karıştır iyice sonra gazli bezi barınağına sar suya batırıp ağzıni sil ben her gün yapıyorum
Canm vala iki qız ana okuluna gidiyor diye hasta oluyorlar bebeyimde var biliyorsun vakit bulamıyorum günde kaç defa sileyim ağzını bebeyin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar