Merhaba herkese

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Sümeyra🍀 tarafından oluşturulan Merhaba herkese başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 533 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Merhaba herkese
Konbuyu başlatan Sümeyra🍀
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Sümeyra🍀

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kizlar bilenler bilir 2 aydir adet olmuyordum dun yine kan verdim beta hcg 10000 çıktı sabahtan beri ağlıyorum vardir bir hayir ne diyimki🥹🥹

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-08-29-20-10-25-026_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2024-08-29-20-10-25-026_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    334.1 KB · Görüntüleme: 40

Sümeyra🍀

rank
Vardır bir hayr canım. Korunuyor muydunuz
Yok canım esime korun diuordum o istemiyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın cnm hayırlısı olsun 🤷yapacak birşey yok
Allah'tazi olsun inşallah oyledir

Gözün aydın cnm hayırlısı olsun 🤷yapacak birşey yok

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım esime korun diuordum o istemiyordu

Ay böyle erkeklere de sinir oluyorum zaten 3 tane evladı var sırf kadına eziyet madem tutsun sana bi bakıcı çok istemiş 🤦🏻‍♀️

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
🙁🙁 gerçekten ne diyeceğimi bilmiyorum inanki kafam durmuş kara kara düşünüyorum sabahtan beri
Alacağı nefes yiyeceği ekmek varmış demek ki kuzum artık olan olmuş üzülme iyi yanından bakmaya çalış bi bebişin daha olacak cinsiyetin heyecanı, yürümesinin heyecanı, konuşmasının heyecanı 😊 Her şerde bi hayır vardır bakarsın diğerleri de hayırlı olur ama bu bebiş daha da hayırlı evlat olur iyi ki doğmuş dersin bilemezsin, bebiş masum o seçmedi bu hayata gelmeyi ondan sevincini eksik etme yine de 💕 Ben de hamileyken bazen keşke kalmasaydım diye düşünüyordum ama karnım büyüyüp bir de doğunca sonradan onun vicdan azabını çektim neden öyle düşündüm diye kızıma haksızlık ettim diye

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bilenler bilir 2 aydir adet olmuyordum dun yine kan verdim beta hcg 10000 çıktı sabahtan beri ağlıyorum vardir bir hayir ne diyimki🥹🥹
Canım bayadır aklımdaydın ne yapıyosun çocuklar nasıllar... Valla ne diyeceğimi bilemedim senin için hayırlısı olsun yiyecek ekmeği varmış demekki bebeşin.. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Sümeyra🍀

rank
Alacağı nefes yiyeceği ekmek varmış demek ki kuzum artık olan olmuş üzülme iyi yanından bakmaya çalış bi bebişin daha olacak cinsiyetin heyecanı, yürümesinin heyecanı, konuşmasının heyecanı 😊 Her şerde bi hayır vardır bakarsın diğerleri de hayırlı olur ama bu bebiş daha da hayırlı evlat olur iyi ki doğmuş dersin bilemezsin, bebiş masum o seçmedi bu hayata gelmeyi ondan sevincini eksik etme yine de 💕 Ben de hamileyken bazen keşke kalmasaydım diye düşünüyordum ama karnım büyüyüp bir de doğunca sonradan onun vicdan azabını çektim neden öyle düşündüm diye kızıma haksızlık ettim diye
Ya evet çok haklısın çok teşekkür ederim canım içimi rahatlattin ♥️♥️♥️♥️

Canım bayadır aklımdaydın ne yapıyosun çocuklar nasıllar... Valla ne diyeceğimi bilemedim senin için hayırlısı olsun yiyecek ekmeği varmış demekki bebeşin.. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏
Allah razı olsun canım işte çocuklardan fırsat olmuyordu hic

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar